مشروح اخبار


» سامانه برخط ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین موحد راه اندازی شدامکان ارسال درخواست های مردمی، ارائه پیشنهادات، انتقادات و طرح های عمومی به دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد به صورت رسمی و سیستمی برای عموم مردم و مسئولان فعال شد.


امکان ارسال درخواست های مردمی، ارائه پیشنهادات، انتقادات و طرح های عمومی به دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد به صورت رسمی و سیستمی برای عموم مردم و مسئولان فعال شد.
به گزارش راک نیوز به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین موحد،امکان ارسال تمامی درخواست هایی که پیش تر بصورت تلفنی و مکتوب از نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده و دفاتر ارتباطات مردمی ایشان انجام می شد از طریق این سامانه بر خط و با امکان پیگیری و دریافت سیستمی پاسخ فراهم شد.
مردم شریف و مسئولین محترم حوزه انتخابیه با عضویت در این سامانه الکترونیکی می توانند نسبت به ارسال درخواست های خود در حوزه های اداری،اقتصادی،اشتغال،ارائه طرح و ایده،انتقادات و پیشنهادات اقدام و پاسخ کلیه موارد مذکور را نیز از طریق همین سامانه دریافت نمایند.
با توجه به شرایط خاص حاکم بر کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا از مردم عزیز حوزه انتخابیه درخواست می شود که برای پیگیری کلیه امور نسبت به عضویت در این سامانه اقدام نمایند.
جهت دسترسی به این سامانه می توانید به آدرس http://movahednet.ir  بخش ارتباطات مردمی رجوع نموده و پس از ثبت نام در بخش ویرایش پروفایل نسبت به ثبت مشخصات فردی خود اقدام نمایید. سپس از بخش ارسال درخواست با مشخص نمودن دسته و موضوع درخواست نسبت به ثبت درخواست اقدام نموده و منتظر پاسخگویی تیم مدیریت حوزه ارتباطات مردمی دفتر نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه بمانید.
شایان ذکر است به محض پاسخگویی تیم مدیریت ارتباطات مردمی از طریق پیامک مطلع خواهید شد.


تاریخ انتشار : 15 اسفند 1399 15:03» اخبار مرتبط:

 • پاسخگویی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در مرکز ارتباطات ...
 • اطلاعیه دفتر ارتباطات مردمی نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی
 • راه اندازی سامانه برخط ارتباطات مردمی نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شو ...
 • دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کهگیلویه بزرگ افتتاح می شود/جزئیات
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز شنبه بیستم مردادماه از طریق سامانه سامد پ ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود