مشروح اخبار


» وزارت بهداشت زلزله‌زدگان سی‌سخت را در اولویت تزریق واکسن قرار دهدمسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شیوع کرونا در کشور و وضعیت بحرانی منطقه سی‌سخت گفت: از وزارت بهداشت انتظار داریم که هرچه سریعتر نسبت به واکسینه کردن افراد حادثه دیده در این مناطق اقدام کند.


به گزارش راک نیوز؛مسعو پرهیزگار، مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد در گفتگو با  خبرگزاری دانشجو، با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی در مناطق زلزله زده سی‌سخت گفت: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی با وقوع زلزله در ساعات اولیه در کنار مردم حضور داشتند.
پرهیزگار مطرح کرد: در همین راستا گروه‌های جهادی در حوزه‌های سلامت، بهداشت و درمان و عمرانی برای خدمات رسانی به مردم وارد سی سخت شدند.
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد تصریح کرد: ما برای ارائه خدمات بهتر به مردم زلزله زده، منطقه سی سخت را تقسیم بندی کردیم و بر این اساس بخشی از مناطق سی‌سخت تحت پوشش گروه‌های جهادی قرار گرفت که در این راستا، توانستیم نیاز‌های اساسی مردم را شناسایی کنیم.
وی افزود: خدمت رسانی نیرو‌های جهادی وارد فاز جدیدی شده است تا چند روز آینده فاز آواربرداری و ساخت و ساز خانه‌های تخریب شده از سوی بنیاد مسکن، قرارگاه خاتم الا نبیا، بسیج و دیگر نهاد‌ها آغاز خواهد شد.
پرهیزگار ادامه داد: در این راستا، نیرو‌های جهادی بسیج دانشجویی استان در حال آماده سازی برای ورود به فاز آواربرداری و ساخت و ساز هستند.
بیشتر بخوانید:
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویر احمد اظهار کرد: رویه اولی ما حضور نیرو‌های جهادی در کنار مردم برای تامین مایحتاج و نیازمندی‌های آنان همچنان ادامه دارد، ولی قالب کار گروه جهادی تخصصی به سمت ساخت و ساز پیش خواهد رفت.
وی گفت: با توجه به اینکه جهادگران از سراسر کشور برای کمک رسانی به این منطقه می‌آیند، مسئله‌ای دیگری که برای ما  نگران کننده است تشدید بیماری کرونا در مناطق زلزله زده دناست که وزارت بهداشت و سایر نهاد‌های دولتی باید در این زمینه فکر جدی کنند.
پرهیزگار اظهار داشت: در این راستا، گروه‌های پزشکی بسیج دانشجویی و بسیج پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی استان اقداماتی مانند انجام تست کرونا در ابتدای ورودی شهر سی‌سخت انجام  می دهند، اما ممکن است بیماری کرونا در سطح شهر گسترش پیدا کند.
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد تاکید کرد: بر این اساس ما از وزارت بهداشت انتظار داریم که هرچه سریعتر نسبت به واکسینه کردن مردم و افراد حادثه دیده در مناطق زلزله زده سی‌سخت اقدام کند.


تاریخ انتشار : 16 اسفند 1399 21:07» اخبار مرتبط:

 • رفع مشکل مردم اولویت مسئول جمهوری اسلامی باشد/ حل مشکلات کارگران، واجب‌تر ا ...
 • تولید ماسک در کارگاه های بسیج دانشجویی با حمایت قرارگاه جهادی خدمت رسانی ست ...
 • نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به اعضای شورای تامین استان کهگیلویه و ...
 • بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج از معاون عمرانی استاندار و مدیرکل ستاد بحران اس ...
 • جانشین بسیج دانشجویی کهگیلویه بزرگ خبر داد؛ اعزام بیش از ۶۰ دانشجویی بسیجی ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود