مشروح اخبار


» معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: لزوم راه انداختن نهضت درختکاری در شهرهای استان/ زيباسازی مبلمان شهری از اولويت های شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد باشد/ پیگیر تسهیلات کارخانه بازیافت زباله دشت‌ روم هستیممعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت افزایش سرانه فضای سبز در استان تاکید کرد و گفت: یکی از ملاک های ارزیابی شهرداران توسعه نهضت درختکاری در مناطق شهری به ویژه در مبادی خروجی و ورودی شهرها است.


به گزارش راک نیوز؛معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت افزایش سرانه فضای سبز در استان تاکید کرد و گفت: یکی از ملاک های ارزیابی شهرداران توسعه نهضت درختکاری در مناطق شهری به ویژه در مبادی خروجی و ورودی شهرها است.
نشست کارگروه مدیریت پسماند استان به ریاست کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار و با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.
 حاجی ‌زاده در این نشست با اشاره به روزهای حساس و سخت بیماری کرونا، گفت: دانشگاه علوم پزشکی نظارت بیشتری داشته باشد و شهرداری‌ ها تا حد امکان این وضع را مدیریت کنند.
وی گفت: سایت دو‌پشته دشت ‌روم یکی از کانون ‌های خطرآفرین است و اگر به درستی مدیریت نشود وضعیت آن نگران ‌کننده خواهد بود.
حاجی زاده با بیان اینکه دستگاه‌ هایی که در نشست حاضر نیستند برای عدم حضور در جلسه توضیح قانع‌ کننده داشته باشند،خاطرنشان کرد: تسهیلات کارخانه بازیافت زباله دشت‌ روم پیگیری می‌ شود.
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: وضعیت زباله‌ های عفونی و عادی سایت دو پشته ظرف ۲۴ساعت آینده ساماندهی شود.
جاجی زاده در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه بسیاری از زباله‌ گردها ممکن است به طور ناخواسته ناقلان کرونا شوند، تصریح کرد: به منظور ساماندهی زباله گردها و نظارت بر آنها اقدامات لازم انجام شود.
وی با تاکید بر اینکه بخش خصوصی باید فعال و در صحنه باشد، عنوان کرد: بخش خصوصی برای عملیاتی کردن امور باید سرمایه اولیه را داشته باشد و نباید تنها به منابع دولتی وابسته باشد.


تاریخ انتشار : 16 اسفند 1399 23:24» اخبار مرتبط:

 • جلسه کمیته پسماند شهرستان کهگیلویه برگزار شد
 • گزارش تصویری کلنگ زنی احداث کارخانه بازیافت زباله و ساماندهی سایت دفن پسمان ...
 • فرماندار لنده: تولید زباله در کهگیلویه وبویراحمد سه برابر استاندارد جهانی ا ...
 • فرماندار کهگیلویه: توسعه پایدار در کهگیلویه هنوز اندرخم یک کوچه است/ ضرورت ...
 • ازاعتراف عضو شورای شهر یاسوج به تخلف کارگران شهرداری تانبود اعتبار احداث ک ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود