مشروح اخبار


» حضور متفاوت در فرمانداری کهگیلویه برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر ؛ حرکتی که با احترام به شهدا آغاز شد /+تصاویرفرایند ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر دهدشت با یک ثبت نام متفاوت ادامه یافت.


حبیب دیبا جوان با انگیزه شهرستان با حضور تعدادی از بزرگان قبایل و طوایف شهر با رعایت پروتکل های بهداشتی و احترام به قوانین و مقررات ابلاغی شهرستان پس از اهدا گل به قبور مطهر شهدا  و میثاق با آرمان های بلند شهدا در فرمانداری کهگیلویه حضور یافت و فرایند ثبت نام خود را به پایان رساند.
بهره مندی از روحیه تعامل و همکاری ،مشورت پذیری و توانمندی در شناخت فرصت ها از جمله ویژگی های حبیب دیباست.
وی با حضور در تشکیلات اجتماعی سیاسی و مشارکت در کارهای فرهنگی در کنار ارتباطات گسترده اجتماعی با اقشار مختلف جامعه و بزرگان طوایف نشان داده می تواند عنصری مفید برای پارلمان شهرذی دهدشت باشد.
به گزارش راک نیوز؛متن بیانیه انتخاباتی “حبیب دیبا” بدین شرح است ؛
بسم الله الرحمن الرحیم
شهدا زنده یادان تاریخ  و نقشه راه آیندگان برای رسیدن به عزت ،سربلندی و سرافرازی هستند و  در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز ۲۲ اسفند به عنوان روز تجلیل از شهدا به حق و شایسته نام گذاری شده است و برماست که همواره پاسداشت راه این عزیزان را مشی غالب زندگی شخصی و اجتماعی خود بدانیم.
در آغاز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان این مرز و بوم و ادای احترام به جامعه سرافراز ایثار و شهادت  عرض کنم که اینجانب حبيب ديبا بر اساس یک تکلیف اجتماعی ، علاقه مندی و خدمت به این آب و خاک و مردم عزیز وارد عرصه انتخابات ‌ شهر دهدشت شدم.
حقیقت این است که علاوه بر تعهد و تخصص وبهرمندی از سایر مشخصه ها ؛ افرادی باید وارد شورای شهر شوند که دارای  شجاعت ،آزادگی و خلاقیتی  که در طول دوران خدمت خود بتوانند تمامی خلاء هاي قانونی شهری ، مشکلات ساختاری، تعهدیدات و گرفتاریهای اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی را به خوبی شناخته، تحلیل محتوی نموده و درنهایت برای آنها راه حل های عقلایی و کارآمد ارائه کنند.
اگر شورای شهر دراثر بی تفاوتی و کم اثریبه محلی برای  کسب منفعت فردی و قومی اعضا  تبدیل شود به یک کانون بی حاصل و محل دعوا و  گروکشی تبدیل شده و آن وقت است که  رشد و پیشرفت و توسعه شهر بی معنی میشود  و  انرژی و سرمایه ها به هدر رفته موجی از نگرانی ، نارضایتی و بی تفاوتی شهر را فرا میگیرد پس لازم است که همه ما با پذیرش مسئولیت اجتماعی خود  با هر عقیده و اعتقاد شخصی که داریم برای  تحقق خواسته های مردم و افزایش کارائی شورا و ترغیب روحیه مطالبه گری  در انتخابات شرکت کنیم.
اینک  با توکل بر خدای بزرگ و برای کمک به توسعه و آبادانی کهن شهرمان ؛دهدشت عزیز و با سابقه دیرین پا در عرصه رقابت  انتخابات خواهم گذاشت و امیدواریم با استعانت از خدا و بهره گیری از الطاف بی کرانش با نگاه پرمهر شما افتخار خدمت را به من ارزانی فرمایید.
شورا به افرادی نیاز دارد که بتوانند به نفع منافع عمومی و انتظارات مردم  حرف حق زده و دچار خطا و لغزش نشود و بدون توجه به حواشی به دور از سیاسی کاری و دوری از نگاه قومی قبیله ای که آفت بزرگ توسعه است  حرکت و تلاش کند.
مردم عزیز دیارم ؛ به خوبی شهر را میشناسم و در جریان تمامی مشکلات هستم با قوانین و مقررات شورای شهر آشنا هستم و معتقدم و باور دارم که  با راهبردی سنجیده و ترسیم نقشه راه در شورای شهر با مدد از نظر و مشورت نخبگان و استعدادهای پرشمار شهر می توانیم دهدشت را به آنچه حقش است و مردم انتظار دارند و شایسته است برسانیم.
پیشاپیش ازحسن  اعتماد، حمایت و رای شما مردم قدر شناس سپاسگذاری نموده و ضمن احترام به رای و نظر مردم و تمکین در برابر قانون و حفظ نظم و امنیت انتخاباتی پرشور خواهیم داشت.
 
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
ارادتمند وكوچك شما؛حبيب ديبا

حضور متفاوت در فرمانداری کهگیلویه برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر ؛ حرکتی که با احترام به شهدا آغاز شد /+تصاویر

 

حضور متفاوت در فرمانداری کهگیلویه برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر ؛ حرکتی که با احترام به شهدا آغاز شد /+تصاویر

 

حضور متفاوت در فرمانداری کهگیلویه برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر ؛ حرکتی که با احترام به شهدا آغاز شد /+تصاویر

 

حضور متفاوت در فرمانداری کهگیلویه برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر ؛ حرکتی که با احترام به شهدا آغاز شد /+تصاویر

 

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1399 13:32» اخبار مرتبط:

 • « اولین رئیس شورا شهر دهدشت، پای میز ثبت نام شورا »
 • انصراف یکی از کاندیداهای شورای شهر دهدشت+بیانیه
 • بگذارید دیگران هم کمکی کنند/شورا فقط متعلق به شماها نیست
 • بیانیه مهندس رستاد پیرامون انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر دهدشت/ریشه ی بسیار ...
 • پیام تشکر حسینی سوق کاندید دور چهارم شورای اسلامی شهر سوق
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود