مشروح اخبار


» جلسه ستاد کرونا شهرستان مارگون برگزار شدجلسه ستاد کرونا شهرستان مارگون به ریاست فرماندار برگزار شد


جلسه ستاد کرونا شهرستان مارگون به ریاست فرماندار برگزار شد


فرماندار مارگون؛ مصصم، بااقتدار و جدی با کسانی که به هر بهانه ای موجبات تجمعات را فراهم و از این طریق سلامت مردم را تهدید نمایند، برخورد می کنیم.
به گزارش راک نیوز؛جلسه ستاد کرونای شهرستان مارگون امروز سه شنبه تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ با حضور اعضای ستاد کرونای شهرستان، مسئول پایگاههای بسیج، دهیاران، بهورزان و رؤسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش زیلایی به ریاست آقای دکتر قائمی فرماندار شهرستان مارگون در محوطه درمانگاه زیلایی برگزار شد. در این جلسه آقای فرماندار سلامتی و تندرستی اهالی شهرستان و بخش را بر هر مسأله دیگری مقدم و ارجح دانستند و در ادامه به اعضای شورای سلامت روستاها تأکید کردند؛ که در شرایط کنونی و همه گیر شدن این ویروس منحوس، با برگزار کنندگان تمامی مراسماتی از قبیل جشن‌های عروسی، مجالس ترحیم و هر مورد دیگری که منجر به حتی کوچکترین تجمعی گردد که به بیان دادستان محترم مرکز استان، این عمل دقیقا مصداق بزه «تهدید علیه بهداشت عمومی» می باشد، به شدت برخورد می گردد.
وی در ادامه به دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی بیان داشت که از این به بعد باید پیش از برگزاری هر مراسمی که تجمعی را به دنبال داشته باشد در ابتدا صاحبان مراسم را مورد ارشاد قرار داده و در ادامه بخشدار منطقه را مطلع نمایند، تا پیشگیری های لازم بعمل آید.
لازم به ذکر است امروز در بخش زیلایی شخصی که چند روز قبل مراسم ترحیم چهلم یکی از افراد خانواده خود را بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و تجمع افراد برگزار کرده بود، بازداشت و به منظور صدور حکم، تحویل مراجع قضایی گردید.تاریخ انتشار : 17 فروردین 1400 23:28» اخبار مرتبط:

 • پایان عروسی کرونایی با بازداشت داماد،پدر داماد،پدرعروس و ارکستر در شهرستان ...
 • اعضای هیات اجرایی انتخابات بخش زیلایی مشخص شدند
 • اعضای هیات اجرایی انتخابات در مارگون مشخص شدند
 • انتصاب یک فرماندار جدید در کهگیلویه و بویراحمد
 • یادواره 72 شهید دهستان «زیلایی» برگزار می شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود