مشروح اخبار


» برخورد قاطع با دارندگان انشعاب غیرمجاز آبظهر امروز نشست شناسایی و ساماندهی مصارف غیرمجاز آب با حضور سرپرست شرکت آبفا و مدیران امور آب و فاضلاب استان برگزار شد.


 
اسفندیار برخه در این نشست با اشاره به مهم ترین سیاست گذاری های شرکت آب و فاضلاب استان عنوان کرد:حرکت به سمت کاهش هزینه ها، چابک سازی بدنه شرکت، زمینه سازی برای افزایش تعداد مشترکین و جمع آوری انشعابات غیر مجاز و تخلفات آبی، اولویت های اصلی آبفای استان هستند.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان افزود: تحقق این برنامه ها در سایه ایثار و کار جهادی همه کارکنان انجام خواهد شد و برای رفع چالش ها و مشکلات پیش روی، شرکت آب و فاضلاب استان باید همت جهادی و ایثار را سرلوحه کار خود قرار دهد.
برخه تقویت سامانه 122 و بروزرسانی و شفافیت آمار را از دیگر برنامه های مهم دانست و گفت: در این زمینه باید کار علمی دقیق و اصولی صورت گیرد تا شاهد جهش در ارائه خدمات و رفع موانع باشیم.
وی با تاکید بر اهمیت شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیر مجاز در مدیریت تامین و توزیع آب شرب عنوان کرد: تعدد انشعابات غیرمجاز و دستکاری در تاسیسات آب و فاضلاب به هیچ وجه پذیرفتنی نخواهد بود و با قاطعیت با عاملان برخورد خواهد شد.
سرپرست آبفا استان با تقدیر از همکاری مراجع قضایی با شرکت آب و فاضلاب در زمینه رسیدگی به تخلفات یادآور شد: مدیران و افراد متولی نیز باید بدانند که رعایت دقیق قوانین و محاسبه میزان خسارات و تخلفات انشعابات غیرمجاز در هر شرایطی الزامی است و کوچکترین اهمالی در این زمینه پذیرفتنی نیست.
برخه بخش اعظم افت فشار و ورود آلودگی به شبکه توزیع آب را ناشی از تخلفات و دستکاری تاسیسات آبرسانی توسط افراد خاطی دانست و گفت: با شروع گرما و کمبود آب باید هرچه بیشتر با تخلفات برخورد شود.
وی با بیان اینکه ملاحظه کاری در زمینه تخلفات آبی به هیچ وجه پذیرفتنی گنیست تصریح کرد: مصادیق انشعاب غیرمجاز و تخلفات آبی باید برای عموم بیان شود و اطلاع رسانی لازم در این زمینه صورت گیرد.


تاریخ انتشار : 18 فروردین 1400 16:27» اخبار مرتبط:

 • شناسایی و جمع آوری 140 فقره انشعاب غیرمجاز آب در بویراحمد
 • جمع آوری 500فقره انشعاب غیرمجاز در بویراحمد
 • جمع آوری 6600تخلف انشعاب آب و فاضلاب در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد طی امسال
 • پیمایش خانه به خانه در گچساران برای شناسایی انشعاب غیرمجاز
 • استفاده از آب شرب براي آبياري مزارع هندوانه!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود