مشروح اخبار


» سلام همشهریسال هاست که دردهای پایین شهر رو در کوچه های خاک گرفته و فراموش شده ،وصف های طولانی کالاهای ارزان، و مردانگی، صفاو محبت و البته نیاز و نیاز و نیاز دیدم.
 

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین راک نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید

سلام ، سلام همشهری

افتخار دارم که همشهری توام .
سال هاست که دردهای پایین شهر رو در کوچه های خاک گرفته و فراموش شده ،
 صف های طولانی کالاهای ارزان،      
 و مردانگی، صفاو محبت و البته نیاز و نیاز و نیاز دیدم.
 من برای کودکان پاک و معصوم و بی گناه شهرم، بسیار آرزو دارم.
  سال هاست که از درمان هویت تاریخی و قدیمی شهرم می گویند، ولی هنوز بیماره
حریم کوچه هاش را دریدند. و شهر آهسته آهسته تسلیم غریبگی و عریانی و غربت شده. باید دوباره سبز شود این شهر.
امروز جسارت کردم تا با عنایت خدا و حمایت شما در شورای شهر عزیزم، یافته های چندین ساله، دردها و رنج ها، ایده ها و برنامه ها، نیازها و راهکارها را در یک "خرد جمعی" در راستای ساختن دهدشتی دوست داشتنی به کار ببندم.
  کاندیدای شورا، اگه خوب ببیند و تیز تحلیل کند، نبض تحولات را می فهمد و مردم ،مسئولان و مدیران را،که برخی آگاه و کارآمدند و خدا ترس و توانمند و برخی از بدحادثه به پناهی اومدن که عرض خود می برند و زحمت ما می دارند.  
و بدین ترتیب شورای شهر و مدیریت شهری می تواند آغازی باشد بر توسعه خجسته فرهنگ شهر دهدشت که نداشته ها و دردها و رنج های بسیار دارد. 
در این کوتاهه سخن، نمی خواهم به سخنان تکراری و برنامه های جاری از عمران و بهسازی شهری تا محیط زیست و خیابان ها و ترافیک و توسعه فرهنگی و جذب سرمایه گذار و رسیدگی عادلانه به محله های شهر و حاشیه آن و همچنین دانشجویان و جوانان و دانش آموزانی که به یک اعتماد و باور نیاز دارن تا شاد باشند و بشکفند، بپردازم.
 جسارتم برای حضور در شورا را در عشقم به شما و شهر دهدشت جستجو کنید. می توانستم ده ها عنوان برنامه در این وجیزه به شعار ارائه کنم. ولی باور داشتم که درحافظه شما: « دو صد گفته چون نیم کردار نیست.» و می دانم که می دانید دوران پهلوانان یل و مردان شیرافکن گذشته و در روزگار ما یک دست صدا نداره و همدلی و مشورت و اعتماد به متخصصان عاشق شهر و کشور، خالیِ از هرگونه قضاوت شخصی و تنگ نظرانه گروهی و جناحی تنها راه توسعه شهرمان هست.
شهروند دهدشتی، جنوب و شمال و غرب و شرق نمی شناسد،     
  دارا و ندار نمی شناسد،    
  نگاه اجتماعی و فرهنگی و سیاسی انها در حق شهروندی خللی ایجاد نمی کند. و شورا و شهرداری باید از پیش از تولد و در طول دوره زندگی، سامانه زندگی و خدمات مورد نیازش رو از درآمد شهرش تأمین کند.    
  طرح جامع شهر دهدشت و منشور توسعه شاید نخستین و مهم ترین گامی باشد که با حضور متخصصان، فرهنگوران و شهروندان برای شکوفایی دهدشت با این تاریخ دور و درازش، ضروریه.
 باور کنید اگر شما آمده بودید، اگر شما تردید نداشتید و داوطلب شده بودید. اگر شما، که میدانم بسیارتون از بسیارمون متخصص تر و آگاه تر و دلسوزترید، مصلحت اندیشی نکرده بودید، امروز من در ستادهای شما کار می کردم و شما با ما و به جای ما به شورا می رفتید.
- اما دریغ و صدافسوس......
من برای خدمت کردن و فارغ از هر شعار و وعده ای وارد این دوره شده ام 
معتقدم خدمت کردن گرایش فکری و سیاسی نیز نمی شناسد.اگر شخصی به دنبال خدمت واقعی باشد باید چشمش را بر روی تمام گرایشهای سیاسی ببندد و صادقانه خدمت کند.
من با نهایت احترام به تمامی گرایشات و جریانات سیاسی خود را وام دار هیچکدام ندانسته در عین حال احترام وافری برای تمامی جریانات سیاسی دارم و توانایی ارتباط کافی در جهت توسعه پایدار شهری با تمام گرایشات سطحی را دارا هستم.
- من سیامک هستم، سیامک عزیزی! خدمتگزار و عاشق شما همشهریان عزیزم!!!
     در پایان عرایضم هم از خداوند متعال بهروزی، سربلندی، سرفرازی را برای تمامی شما عزیزانم مسئلت دارم.

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1400 11:50» اخبار مرتبط:

 • پارلمان شهری متخصص ضرورتی برای توسعه پایدار شهر
 • بلادشاپور؛ هویت مکانی تاریخی دهدشت
 • عدم توسعه یافتگی فضای شهری شهر دهدشت و نقش مسئولان
 • مجیدی کاندیدای شورای شهر دهدشت شد/بیانیه
 • کهگیلویه زیر سراب وعده ها، گچساران زیر یمن تاجگردون / این کجا و آن کجا؟!
 • » اشتراک گزاری خبر

  • رادین

  • 29 اردیبهشت 1400 14:00
  • گروه کاربری: ميهمان
  • آیدی یاهو:
  • تاریخ عضویت: --
  • وضعيت:
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  درود بر کدخدای دوستداشتنی و مردمی،بی شک شما هم همچون پدر دربین مردم شهرت جایگاه ویژه داری و شما رو دوست دارند.

  درود بر کدخدای دوستداشتنی و مردمی،بی شک شما هم همچون پدر دربین مردم شهرت جایگاه ویژه داری و شما رو دوست دارند.
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم