مشروح اخبار


» کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویر احمدفرمانده انتظامی استان از کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات های ۳ ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد و گفت: در این عملیات ها ۵۸۴ نفر قاچاقچی و فروشنده مواد مخدر دستگیر و ۸ باند فعال در زمینه قاچاق مواد مخدر نیز متلاشی شده است.

فرمانده انتظامی استان از کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات های ۳ ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد و گفت: در این عملیات ها ۵۸۴ نفر قاچاقچی و فروشنده مواد مخدر دستگیر و ۸ باند فعال در زمینه قاچاق مواد مخدر نیز متلاشی شده است.

به گزارش راک نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "کیقباد مصطفایی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: نیروی انتظامی با تقدیم هزاران شهید در امر مبارزه با مواد مخدر به عنوان پرچمدار عرصه مبارزه با این پدیده شوم بوده و در این بین، استان کهگیلویه و بویراحمد هم شهداء زیادی را تقدیم راه مبارزه با مواد مخدر کرده است.
وی با اشاره به کشف دو تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ۳ ماهه نخست امسال در عملیات های پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در این عملیات ها ۵۸۴ قاچاقچی و فروشنده مواد مخدر دستگیر، تعداد ۸ باند منهدم و ۸۲ دستگاه خودرو نیز متوقف شده است.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش انهدام باند و ۲۲ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر داشته‌ایم افزود: بسیاری از کشفیات پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر با اشرافیت اطلاعاتی هوشمندسازی عملیاتی در این حوزه و خارج از استان و قبل از ورود مواد مخدر به دست آمده است.
مصطفایی در پایان ضمن هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر گفت: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی، مراقب و نظاره گر است و با هرگونه رفتار هنجارشکنانه و اقدامات خلاف قانون، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و از خانواده ها خواست از همان ابتدا آموزش ها و مهارت های جرات نه گفتن را به فرزندان خود آموزش دهند.تاریخ انتشار : 7 تیر 1400 13:56» اخبار مرتبط:

 • کشف 905 کیلو مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد/جزییات
 • 580کیلوگرم مواد مخدردر کهگیلویه و بویراحمد کشف شد
 • رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد کشف 3 تن و 650 ...
 • 364کیلو گرم مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد
 • افزایش ۴۰ درصدی کشف مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام