مشروح اخبار


» بازداشت ربیس یکی از ادارات به دلیل ارتباط نامشروع در محیط اداریدادستان مرکز استان از بازداشت رییس یکی از ادارات شهرستانی به دلیل برقراری ارتباط نامشروع در محیط اداری خبر داد.

به گزارش راک نیوز و به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، سید مهدی فلاح میری، دادستان مرکز استان گیلان از بازداشت رئیس اداره یکی از شهرهای استان به دلیل ارتکاب جرم در محیط کارش خبر داد.

وی با اشاره به عمل شنیع رئیس یکی از ادارات شهرستانی در محیط کارش و ورود دستگاه قضایی برای برخورد قاطع با این شخص، گفت: رئیس این اداره که به دلیل برقراری ارتباط نامشروع در محیط اداری سبب جریحه دار شدن احساسات مردم متدین آستارا شده بود، با برخورد قاطع دستگاه قضایی مواجه شده و هم اکنون نیز در بازداشت به سر می برد.

دادستان مرکز گیلان با بیان اینکه پرونده فساد اخلاقی این شخص در مرکز استان رسیدگی خواهد شد، اظهار کرد: تحقیقات این پرونده فارغ از برخی حواشی ایجاد شده با دقت و سرعت تکمیل و به دادگاه ارسال خواهد شد. وی پخش تصاویر عمل شنیع این شخص در فضای مجازی را نیز غیر اخلاقی و مصداق اشاعه فحشا دانست و متذکر شد: این موضوع در دستور کار رسیدگی دستگاه قضایی قرار دارد.
به گزارش راک نیوز، حدود و ثغور حریم خصوصی این متهمان نکته بسیار مهم دیگری در این پرونده است. الان اگر از بسیاری اهالی شهر مزبور سوال شود که خانواده هر دو متهم چه کسانی هستند احتمالا پاسخ را خیلی راحت بتوان دریافت. به بیان دیگر نه تنها حریم خصوصی متهمان نقض شده بلکه حریم خصوصی اهالی خانواده و بلکه قوم و طایفه هم تحت تاثیر این رسوایی قرار گرفته است.

ولی پیش از این باید بررسی کرد که آیا کسی حق دارد از این رابطه، فیلم و عکس بگیرد یا پس از آن، تصاویری قبیح قدم زدن متهم با آن وضعیت را در خیابان منتشر کند؟
پیش از پاسخ باید در نظر داشت که محل کار (اداره بیمه سلامت) حریم خصوصی کارمند نیست. حتی تصویر گرفتن از کارمند در محل کار هم حریم خصوصی او محسوب نمی شود. چه بسا چون اداره یک اداره دولتی وابسته به وزارت بهداشت است، نمی توان حریم خصوصی ای از این دست (مرئی) برای ظاهر اشخاص (کارمندان یا مراجعان) قائل شد مگر آنکه در کشوی دربسته باشد یا محتویات پرونده فرد باشد یا محتویات کیف و جیب او. پس دیدن یک کارمند در پشت میز کار یا گرفتن فیلم از او حریم خصوصی نیست. این خبط و خطای نابخشودنی کارمند است که در اداره و جایی که باید به مردم خدمت انجام دهد، عقلش به یغما رفته و اختیار از کف داده و متهم به عملی شنیع شده.تاریخ انتشار : 4 مرداد 1400 18:58» اخبار مرتبط:

 • اختلاس ۲۲ میلیاردی در یکی از ادارات دولتی شیراز
 • داخل خودرو حریم خصوصی نیست
 • برخی مدیران بانکی مبلغ یک میلیارد و 900 میلیون تومان را به بهانه تزریق وام ...
 • دستور ویژه وزیر بهداشت در مورد فیلم لحظات فوت مرتضی پاشایی/ توضیح درباره ان ...
 • اختلاس 44 میلیارد تومانی کارمند زن در گمرک بوشهر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم