مشروح اخبار


» امام جمعه سی سخت: حاجی زاده مدیری جهادی و خستگی ناپذیر است/ معاون عمرانی استاندار در زلزله سی سخت با تمام توان به مردم خدمت کردآئین کلنگ زنی ساختمان شهرداری سی سخت با حضور کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار، مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس،فرماندار دنا، امام جمعه سی سخت، علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،مدیرکل امور روستایی استانداری،مدیرکل بحران استانداری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش راک نیوز؛آئین کلنگ زنی ساختمان شهرداری سی سخت با حضور کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار، مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس،فرماندار دنا، امام جمعه سی سخت، علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،مدیرکل امور روستایی استانداری،مدیرکل بحران استانداری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این آیین حجت الاسلام مصباح امام جمعه سی سخت با بیان اینکه باید از همه ی مسئولانی که در زلزله سی سخت در کنار مردم بودند تشکر کرد،گفت:
 دکتر حاجی زاده معاون عمرانی استاندار مدیر جهادی و خستگی ناپذیر در استان است که حقا و انصافا برای استان سنگ تمام گذاشته اند.
وی با بیان اینکه واقعیت ها را باید گفت که چه مسئولانی در کنار مردم پای کار هستند افزود:
از شب اول و لحظه اول وقوع زلزله اولین نفری که با بنده تماس گرفت و پیگیر وضعیت مصدومان بود دکتر حاجی زاده بود و حقا و انصافا با تمام توان به این مردم خدمت کرد .
مصباح افزود:زلزله سی سخت تهدیدی بود که به فرصت تبدیل شد،
فرصتی برای ساخت بهترین نقطه ای که میتواند تبدیل به نگین آبرومندی برای استان شود و ظرفیت این شهرستان در تراز ملی است.
امام جمعه سی سخت خاطرنشان کرد:اگر چه در گذشته از این ظرفیت غفلت شده بود ولی باید برای آینده چشم انداز این استان را با ساختن نقاطی مثل سی سخت بسازیم.
وی بیان کرد:لازم است با نگاه آینده نگرانه ، اقتصادی و علمی سی سخت ساخته شود.
حجت الاسلام مصباح با بیان اینکه وجود زیرساخت ها برای توسعه و برای مقابله با بحران لازم است ،گفت:
در ایام زلزله دیدیم که زیرساخت ها چقدر در بحران لازم است و
این زیرساخت ها حیاتی هستند و تلاش،اعتبار،برنامه ریزی،تخصیص،پیگیری، برای این زیرساخت ها عملی ارزشمند ارزشمند است و خدمت به این مردم خدمت به امیرالمومنین و خدمت به اهل بیت است ‌.
وی با اشاره به اینکه از همه ی کسانی که در این ایام بصورت شبانه روزی به این مردم خدمت کردند تشکر می کنم،افزود:باید خدمات و زحمات مسئولین استان را ببینیم و از آقای دکتر کلانتری استاندار محترم که در زلزله سی سخت خدمات زیادی به مردم سی سخت داشت تقدیر و تشکر می کنم.
وی افزود:استاندار و معاون عمرانی در دفتر بنده جلسه ای گرفتند و دستور دادند فردای همان روز کمیسیون ماده ۵ با حضور دکتر حاجی زاده تشکیل شد و مشکلات باقی مانده از بحث صدور پروانه های ساخت حل شد که جای تقدیر و تشکر دارد.
امام جمعه سی سخت خاطرنشان کرد: در بحث کرونا وضعیت خوبی در استان نداریم و از وضعیت قرمز رد می شویم که باید به فکر کادر فداکار درمان باشیم و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.
حجت الاسلام مصباح افزود:یاد مرد آرام و صبور دکتر تابش که در زلزله سی سخت زحمات زیادی را انجام داد را گرامی می دارم و از خدای متعال طلب بخشش و مغفرت برای این عزیز دارم.تاریخ انتشار : 10 مرداد 1400 00:46» اخبار مرتبط:

 • تقدیر ویژه روشنفکر از زحمات کلانتری در خدمات رسانی به مردم زلزله زده دنا /ک ...
 • جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت با حضور استاندار برگزار شد
 • تقدیر ویژه استاندار و معاونت هماهنگی امور عمرانی در جلسه توسعه برنامه ریزی ...
 • تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اقدامات پلیس در مناطق زلزله زده
 • شروع تخریب اولین خانه احداثی در سی‌سخت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler