مشروح اخبار


» قضیه قدردانی از مدیر فرهنگ وارشاد کهگیلویه در کلاب هاوس چه بود ؟مدیریت، مهم ترین عامل در حیات، رشد و بالندگی یا نابودی سازمان هاست .مدیر ،روند حرکت از "وضع موجود" به سوی "وضعیت مطلوب" را هدایت می کند و در هر لحظه ،برای ایجاد آینده ای بهتر در تکاپوست.

به گزارش راک نیوز ؛ به كارگیری مدیران نخبه و كارآمد كه با سبك مدیریتی صحیح و پویا بیشترین بهره وری را از این نیروی انسانی داشته باشند و درحوزه خود دارای سبک و صد البته اشراف به حوزه مدیریتی داشته باشند امری ضروری است.

پنج شنبه شب  در یک گفتگوی ادبی در شبکه اجتماعی کلاب هاوس که تا ساعاتی از بامداد جمعه به طول انجامید تعدادی از فعالان رسانه ای کشوری و منطقه ای ،شاعران و علاقمندان به شعر لری حضور داشتند از فعالیت های ایرج کاظمی جو دردوره مدیریتی اش بر فرهنگ وارشاد شهرستان کهگیلویه تقدیر شد.

فضل الله یاری سردبیر روزنامه همدلی از حمایت های کاظمی جو در حوزه شعر از شاعران و برگزاری همایش های تخصصی شعر در دوره مدیریت وی قدردانی کرد.

رسول سنایی از شاعران طنز پرداز و صاحب سبک در کشور نیز با اشاره به شب های شعر بلاد شاپور آن را فرصتی مغتم دانست که شاعران با شوق فراوان در این چنین محافلی شرکت می کردند.

به گزارش راک نیوز؛ آخرین دوره شب های شعر بلاد شاپور قبل از همه گیری کرونا در کاروانسرای تاریخی دهدشت با حضور شاعران برجسته کشوری و منطقه ای به مدت 2 شب برگزار گردید.

در آن دوره از روح الله رستاد از شاعران جوان استان کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد.

گفتنی است، در شبکه اجتماعی کلاب هاوس به همت رسول سنایی اتاقی تشکیل شده است که در آن پنج شنبه شب ها علاوه بر شعر خوانی لری به بحث و گفتگو در این زمینه پرداخته می شود.

دراین اتاق شعر ، رسول سنایی، کیهان محمدی، فریدون هاشمی، فضل الله یاری، هجیر تشکری، اکوانیان  ویک بانوی شاعره از سروده های خود را قرائت کردند و برخی از حاضرین نیز  شعرهایی از روح الله رستاد و ولوی و دیگران شاعران لر را  خواندند.

 تاریخ انتشار : 10 مرداد 1400 03:06» اخبار مرتبط:

 • اتفاقی جالب در فضای مجازی؛ درکلاب هاوس شعر لری گوش دهید + لینک
 • شاعره جوان دبیر انجمن شعر و ادب ممسنی شد
 • ششمین دوره شب های شعر بلادشاپور در دهدشت برگزار می شود+پوستر
 • شاعران شعر بلند رهایی و آزادگی را در ذهن زمین و زمان سروده اند
 • دومین جشنواره منطقه ای شعر «ققنوس» در دهدشت با معرفی نفرات برگزیده به کار خ ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم