مشروح اخبار


» جوابیه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به خبر منتشر شده در راک نیوزدانشگاه علوم پزشکی یاسوج در واکنش به اخبار منتشر شده در خبرگزاری های استان مبنی بر "ساخت و ساز در زیلایی گران تر از تهران" جوابیه ای صادر نمود.

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در واکنش به اخبار منتشر شده در خبرگزاری های استان مبنی بر "ساخت و ساز در زیلایی گران تر از تهران" جوابیه ای صادر نمود.

به گزارش  راک نیوز وبه نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در متن این جوابیه آمده است:

جوابیه
درخصوص خبر درج شده در فضای مجازی مبنی بر هزینه میلیاردی پد بالگرد موشمی جهت تنویر افکار عمومی به استحضار می رساند، تعداد دو عدد پد بالگرد در منطقه زیلایی ( موشمی و برد پهن ) با همکاری و پیگیری های دانشگاه علوم پزشکی و توسط دهیاران محترم منطقه ساخته شده است.
 همچنین پدهای دیشموک، رود ریش، شو تاور هم با همکاری خیرین سلامت در حال ساخت بوده ، پد سرآسیاب توسط دهیاری محترم منطقه شن ریزی شده،  پد شهری لیکک با همکاری اداره راه و شهرسازی و  شهرداری لیکک خاک برداری و شن ریزی شده است.
علاوه بر این پدهای منطقه چاهن، شهری سی سخت،  منطقه طسوج،  روستاهای قیام، بونه بن، لوداب و غیره در دست پیگیری است . اما مبلغ مورد نظر در این جدول  یک میلیارد و پانصد میلیون ریال بوده  که به دلیل فشار کاری روزهای اخیر جهت افتتاح پروژه های طرح ملی "ره سلامت" با حضور رئیس جمهور و همچنین اشتباه سهوی و ناهماهنگی بین کارشناسان دفتر فنی و سازمان اورژانس، یک میلیارد و پانصد میلیون تومان ثبت شده است. این مبلغ  مربوط به مجموع  چند پد  ساخته شده می باشد که بصورت اشتباه در جدول صرفا به اسم موشمی زیلایی منتشر شده است.

همچنین لازم به ذکر است که به پد اختصاصی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج برای این طرح مبلغ صدو پنجاه میلیون تومان معادل یک میلیارد و پانصد هزار ریال اختصاص داده شده و در دست اقدام بوده که بعد از تایید نهایی سازمان اورژانس عملیاتی خواهد شد .
جادارد از همه خیرین و دهیاری های به ویژه منطقه بزرگ زیلایی و سراسر استان که در ساخت این پدها به دانشگاه علوم پزشکی کمک نموده اند تشکر و قدر دانی نموده و از همه مردم شریف استان و اصحاب رسانه جهت این اعلام اشتباه عذرخواهی نماییم.تاریخ انتشار : 10 مرداد 1400 18:12» اخبار مرتبط:

 • ساخت ساز در زیلایی گران تر از تهران ! / آیا آمار مسئولین صحت دارد؟ +سند
 • واکنش دانشگاه علوم پزشکی به خبر فوت کودک 11 ساله بر اثر ابتلا به کرونا در ب ...
 • واکنش سرپرست معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به صحبت های شهردار باشت
 • اختصاص 70 میلیارد ریال به بیمارستان های استان/دستاوردهای سفر دکتر یزدان پنا ...
 • ام آر آی یاسوج تعطیل بردار نیست
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler