مشروح اخبار


» جلسه بررسی مشکلات حوزه ورزش چرام در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شدتا دهه فجر امسال ۵ زمین ورزشی در شهرستان چرام به بهره برداری می‌رسد.

جلسه بررسی مشکلات حوزه ورزش چرام با حضور مسولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
به گزارش راک نیوز؛رئیس دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش وجوانان استان در جلسه بررسی مشکلات حوزه ورزش شهرستان چرام گفت: تا دهه فجر امسال ۵ زمین چمن، یک سالن ورزشی در شهرستان چرام افتتاح و تحویل جامعه ورزش می‌شود.
مسیح دلباز جو از جذب اعتبار برای زمین خاکی سرفاریاب و افتتاح چمن مصنوعی این شهر در هفته‌ی تربیت بدنی و ورزش امسال خبر داد و افزود: برای تکمیل استادیوم سرفاریاب به ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.
دلباز جو اضافه کرد: سالن ورزشی سرفاریاب و روستای بردیان چرام تا پایان آبانماه امسال بهره برداری می‌شود.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد هم در این جلسه بر تعامل بیشتر هیات‌های شهرستان با روسای هیات‌های استانی تاکید کرد.
بهروز جهانبخش از ۷۳ پست بلا تصدی در دستگاه ورزش و جوانان استان خبر و گفت: ورزش کهگیلویه وبویراحمد تنها دستگاهی است که از اعتبارات فصل ۵ در استان بی بهره است.
جهانبخش از اختصاص اعتبار برای استادیوم ورزشی شهر سرفاریاب خبر داد و افزود: با پیگیری حجت الاسلام موحد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ۱۰ میلیارد ریال برای تکمیل استادیوم شهر سرفاریاب اختصاص داده شد.
فرماندار شهرستان چرام هم در این جلسه بر برنامه ریزی در حوزه ورزش و جوانان این شهرستان تاکید و گفت: برای تعمیر و مرمت سیستم آبیاری ورزشگاه شهر چرام به ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.
هادی فتاحی اصل خواستار اجرای کف پوش سالن ورزشی سرفاریاب و تکمیل ورزشگاه  این شهر شد و افزود: سرجمع پیشرفت کاری طرح‌های ورزشی در دست اجرا در شهرستان چرام ۸۰درصد است که می‌طلبد با رفع مشکلات پیشرو از جمله تخصیص اعتبارات مورد نیاز و تامین تجهیزات و همچنین بکار گیری نیروی انسانی این طرح‌ها به سرانجام برسد.
محمدی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام نیز گفت: سرانه فضای ورزشی روباز در این شهرستان ۴۰ و سرپوشیده ۱۰ صدم متر مربع است.
رحمت محمدی با تاکید بر تسریع  اجرای طرح‌های ورزشی و عمرانی شهرستان چرام افزود: زمین چمن مصنوعی در روستا‌های شیخ حسین، بردیان، اقلچین، دم دره، شهرک، زمین چمن مصنوعی شهر چرام و تعمیر و مرمت سیستم آبیاری چمن استادیوم تختی این شهر از مهمترین این طرح‌ها است.

محمدی ، چمن مصنوعی و سالن چند منظوره روستای مشایخ، چمن مصنوعی دهنو اسلام آباد و زمین خاکی سرفاریاب را طرحهای ورزشی در دست احداث در بخش سرفاریاب عنوان کرد.

لازم به ذکر است که با پیگیری ها نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، ۲۰ میلیارد تومان اعتبار به ورزش شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده اختصاص یافت.تاریخ انتشار : 24 مهر 1400 04:59» اخبار مرتبط:

 • خبر خوش برای اهالی ورزش در کهگیلویه بزرگ/ مدیرکل ورزش و جوانان خبرداد:جذب ا ...
 • چهار پروژه ورزشی از محل اعتبارات نفت در شهرستان کهگیلویه در دست احداث است/ج ...
 • هدفگذاری ساخت ۹ پروژه ورزشی در کهگیلویه/اجرای۴پروژه ورزشی در باشت
 • رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام منصوب شد
 • با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مشکلات ورزش چرام بررس ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم