مشروح اخبار


» بررسی مشکلات ارتباطی لنده با حضور مسئولاننماینده ولی فقیه در استان،معاون عمرانی استاندار به همراهی هیاتی متشکل از مدیران کل جهت  بررسی مشکلات و مطالبات به شهرستان لنده سفر کردند.

در سفر یک روزه سرپرست مخابرات کهگیلویه وبویراحمد به لنده  سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد در این سفر یک روزه ضمن همراهی نماینده ولی فقیه از خانواده های معظم شهیدان سیروس و سهرابی ثانی دیدار وبا حضور در مرکز مخابرات ومحله ها   وضعیت ارتباطی  و مخابراتی را رصد کردند و به مطالبات مردم و مسئولین شهرستان لنده در خصوص وضعیت ارتباطی و مخابرات پاسخ دادند .

سید محمد هادی امیری در جلسه شورای اداری ،ارتباطی امن وپایدار در شهر لنده را منوط به جابجایی فیبر نوری به طول ۳ کیلومتر از محل ورودی لنده دانست و گفت: متاسفانه پیمانکار و اداره راه و شهرسازی بدون هماهنگی اقدام به بازگشایی محور نموده و در چندین نقطه فیبرنوری قطع وباعث افت سرعت می شود.
وی افزود: بعد از رایزنی ها و مکاتبات لازم مقرر شد‌ پیمانکار و دستگاه مربوطه نسبت به انجام حفاری جهت تغییر مسیر فیبر نوری اقدام و این مهم تاکنون منتج به نتیجه نشده است.
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویر احمد اظهار کرد: ارتباطی ایمن و پایدار مطالبه به حق مردم شریف این شهرستان است، چرا که در گذشته اقدام مطلوبی در خصوص  وضعیت ارتباطی این شهرستان اقدامی صورت نپذیرفته است.
امیری تصریح کرد: خوشبختانه رایزنی های لازم جهت توسعه فیبر نوری از مسیر دهدشت به سوق، لنده ،قلعه رئیسی و دیشموک در دستور کار هست و ان شاءالله با نهایی شدن این پروژه هیچ مشکل ارتباطی در این شهر نخواهیم داشت.
بر اساس همین گزارش مقرر گردید با قید فوریت جلسه‌ای با مدیریت معاونت عمرانی استاندار در همین هفته تشکیل و ضمن دعوت از دستگاه های مرتبط هر چه سریعتر سه کیلومتر فیبر ورودی شهرستان لنده تعیین و تکلیف گردد.تاریخ انتشار : 16 آذر 1400 02:06» اخبار مرتبط:

 • سال ۹۹، سال انقلاب زیرساخت ارتباطی مخابراتی کهگیلویه و بویراحمد
 • سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد در سفر به لنده عنوان کرد: مجهز شدن ...
 • مجهز شدن ۵سایتBTS بهمئی به تکنولوژی ۴G تا پایان شهریور
 • معذرت خواهی سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمداز اهالی روستای کوشک وتن ...
 • اتصال ۲۳۰کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان به فیبر نوری
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم