مشروح اخبار


» چرا باید هزینه کار انقلابی، کنار گذاشتن نیروهای سالم و کاربلد باشد؟وسط این همه اقدامات ارزشمند و مفید فایده برای مردم و حقیقتا انقلابی، می‌شنوی که یکی از مسئولان تراز جمهوری اسلامی از سمت خود استعفا داده است. چه کسی؟ مهرداد ارونقی، معاون فنی گمرک!

به گزارش بولتن نیوز، قاعدتاً در این شرایط باید از خدمات این فرد گفت. اما‌ از کدام خدماتش بگوییم؟ از فعالیتهای شبانه‌اش جهت ترخیص واکسن‌ها، در آن روزهایی که هر خانواده داشت داغ عزیزی را تجربه می‌کرد و واکسن، از نان شب واجب‌تر بود، یا ایستادگی‌اش در برابر مافیای واردات لوازم خانگی کره‌ای؟ و یا از اقدامات ارزشمندش در رفع انباشت‌های گمرکی و حل گیرهای قانونی کالاهای دپو شده؟هر کدام از این موارد برای فهمیدن کارآمدی یک مدیر کفایت می‌کند. اما توامانی آنها باهم سبب شد این کارگزار خدوم جمهوری اسلامی در جایگاهی که در آن تخصص و تجربه داشت، باقی نماند. و این از عجایب روزگار است.
بررسی و کنکاش در چرایی این اتفاق می‌تواند گره خیلی از مسائل را نه تنها در گمرک جمهوری اسلامی که در بسیاری از مناصب و ساختارهای قدرت این کشور نمایان سازد.اما ایکاش آنهایی که در این کشور مسئولیتی داشته و همچنین، دلشان برای این مردم و نظامی که صداها هزار خون شهید به پایش ریخته شده، فکری به حال این شرایط کنند. چرا باید کار انقلابی، هزینه داشته باشد.
چرا باید در برابر زورمندان و باندهای فساد بایستی و نتیجه‌اش خروج از مسئولیت باشد؟ واقعا اگر امروز به این سوال مهم نپرداریم، شاید فردا دیر باشد. ارونقی و ارونقی‌ها، تراز و شاخص مدیران نظام هستند. اینها اگر در این نظام پر‌و بال نگیرند، جا برای نااهالان فراهم می‌شود. مراقب این خطر باشید.


چرا باید هزینه کار انقلابی، کنار گذاشتن نیروهای سالم و کاربلد باشد؟

 تاریخ انتشار : 1 دی 1400 13:43» اخبار مرتبط:

 • معاون فنی گمرک ایران خبرداد: واردات بیش از 92 میلیون دز واکسن کرونا به کشور
 • معاون فنی گمرگ خبرداد: تازه ترین آمار واردات واکسن های خارجی کرونا به کشور ...
 • جنجال مسئولانی که برای تزریق واکسن کرونا خودرا پاکبان جازدند + واکنش مدیری ...
 • چهارمین محموله واکسن کرونای روسی واردکشور شد
 • نباید بدلیل اختلال دریک سیستم مواد اولیه و کالاهای اساسی روی زمین بماند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم قهرمان لیگ برتر ایران می شود ؟

  1-استقلال
  2-پرسپولیس
  3-سپاهان اصفهان
  4-گل گهرسیرجان
  5-آلومینیوم اراک
  6-سایر تیم ها