مشروح اخبار


» پیام نوروزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمددر سالی که گذشت کارکنان خدوم آبفا در سایه سار تلاش و مشارکت مضاعف در راستای تحقق اهداف کاری، حلاوت و شیرینی به ثمر نشستن خدمات رسانی به مردم عزیز را افتخار سقایی خویش دانسته و برای استمرار خدمات رسانی بیش از پیش تلاش خواهند نمود و باور داریم...

باسلام و دعای خیر
((يا مقلب القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال))
سال ۱۴۰۰ آخرین سال قرن در حالی به پایان می رسد که جنگ وجنگ افروزی و تنش، جدال و آوارگی و خونریزی بر برخی از کشورهای جهان سایه افکنده اما کشور عزیزمان ایران اسلامی از نعمت امنیت پایدار برخوردار بوده و همواره به آن افتخار می کند.                                  
در سالی که گذشت کارکنان خدوم آبفا در سایه سار تلاش و مشارکت مضاعف در راستای تحقق اهداف کاری، حلاوت و شیرینی به ثمر نشستن خدمات رسانی به مردم عزیز را افتخار سقایی خویش دانسته و برای استمرار خدمات رسانی بیش از پیش تلاش خواهند نمود و باور داریم همکاران مان در سراسر استان در سال جدید نیز متعهدانه و با بهره گیری از تمام توان و ظرفیت خود برای بالندگی و سرافرازی استان و کشور و خدمت صادقانه آنطور که شایسته مردم بزرگ و نجیب استان کهگیلویه و بویراحمد است از هیچ تلاشی دریغ نخواهند نمود.
اکنون بهار در حال رسیدن است و نوروز نوید دهنده فرا رسیدن بهار، بهار که نشانی از تغییر و تحول به سمت خوبی و بهتر شدن است.                                      
بهار جلوه گاه اراده الهی در باز آفرینش طبیعت و نوروز طلیعه این دگرگونی و پیامی است به همه انسانها برای از خود رستن و به او پیوستن.
فرارسیدن سال نو گرچه پایانی است بریک سال فعالیت، اما آغازی است بر کوشش و خدماتی دیگر، سالی که باید به امید فردایی روشن برای آینده که بر تلاش خود بیفزاییم.
در آستانه سال نو از زحمات صادقانه تمامی همکاران عزیز و همراهی خانواده های بزرگوارشان در مسیر تحقق اهداف صنعت آبفا صمیمانه قدردانی نموده و فرارسیدن سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی همکاران تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان سالی سرشار از سلامتی، سرافرازی، برکت ومعنویت را از درگاه خداوند متعال آرزومندیم.
امید است سال ۱۴۰۱ با همدلی و هم افزایی و انسجام کاری بیشتر همراه بوده و از خداوند یکتا خواستارم سال جدید و سال های پس از آن برای کشور عزیزمان ایران اسلامی و خانواده بزرگ صنعت آب و فاضلاب و همه همکاران محترم و خانواده های ارجمندشان سرشار از آرامش، آسایش، عزت و تندرستی باشد.
                            
        اسفندیار برخه 
   رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمدتاریخ انتشار : 29 اسفند 1400 18:40» اخبار مرتبط:

 • مدیرعامل شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد کسب رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی از ...
 • پیام نوروزی سرپرست شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد
 • پیام قدردانی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از تلاش همکاران ...
 • در پیامی؛رئیس شورای شهر دوگنبدان سال نو را به مردم گچساران تبریک گفت
 • شهردار دوگنبدان فرا رسیدن بهار 97را به مردم این شهر تبریک گفت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام