مشروح اخبار


» رویای ناکام استقلال در دبل /اتهام بزرگ فرهاد به یک داور؛ شیتیل گرفته بودداوری که در زمان بازی کردن خود من «شیتیل» گرفته بود و محروم شد حالا به ارتقا پیدا کرده و در تلویزیون کارشناسی می‌کند!

به گزارش راک نیوز ورزشی ؛ استقلال تهران دوشنبه شب در حضور هواداران خود در حالی به دیدار نساجی می رفت که شب قبل پرسپولیس از جام حذفی کنار گذاشته شده بود.
شاگردان مجیدی در طول 90 دقیقه بازی فرصت های زیادی برای پیروزی در وقت قانونی داشتند که با هوشیاری خط دفاعی و روز خوب حقیقی عایدی برای آبی پوشان پایتخت بهمراه نداشت.
دو تیم در وقت های اضافه همان روند بازی  را بدون احتیاط پشت سرگذاشتند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا سرنوشت نهایی برنده و بازنده به ضربات پنالتی سپرده شود.
روز خوب حقیقی با مهار ضربه پنالتی آمانوف تکمیل شد تا ساکت الهامی و تیمش در شکست فرهاد مجیدی کارنامه دار شوند.
فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال با اتهام به یکی از داوران قدیمی گفت: داوری که در زمان بازی کردن خود من «شیتیل» گرفته بود و محروم شد حالا به ارتقا پیدا کرده و در تلویزیون کارشناسی می‌کند!

فرهاد مجیدی در مورد این بازی گفت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم پیروز باشیم. مسئولیت این شکست با من است. بازیکنانم تمام تلاششان را کردند و در ۱۲۰ دقیقه حاکم زمین بودیم و موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم.

فقط از کمیته داوران یک درخواست داریم. ما در هفته گذشته برنامه ریزی کردیم برای بازی ۱۰ نفره، ۹ نفره و ۸ نفره اما فکرش را نمی‌کردیم که گل صحیح ما را قبول نکنند.

 

مجیدی با انتقاد از یک کارشناس داوری گفت: او در زمان داوری شیتیل را گرفته بود و محروم هم شده بود اما الان به تلویزیون می‌آید. با چه رویی به تلویزیون می‌آید. اگر این گل آرمان رمضانی خطا باشد من دیگر مربیگری نمی‌کنم. بهانه نمی‌آورم اما وقتی در کنفرانس هفته گذشته حرف‌هایی را زدم دیدید که درست گفتم. الان شروع کردند که استقلال را متوقف کنند. ما شانس نداشتیم و اگر داشتیم در همان ۹۰ دقیقه به پیروزی می‌رسیدیم.

مربی لیگ برتری دنبال این است که کمک داورهای استقلال را بچیند. حرف هم بزنیم می‌گویند مجیدی بهانه می‌آورد.تاریخ انتشار : 23 فروردین 1401 10:30» اخبار مرتبط:

 • واکنش استقلال به خبر استعفای فرهاد مجیدی
 • مهاجم کهگیلویه و بویراحمدی استقلال خیال فرهاد مجیدی را راحت کرد
 • شاگردی که بخشنده نبود / شکست تیم قلعه نوعی در جدال با شاگردان مجیدی
 • فرهاد مجیدی نمی‌‌خواهد قبول کند در حد‌و اندازه‌های سرمربیگری استقلال نیست
 • اشک‌های مجیدی در میان هواداران + عکس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام