مشروح اخبار


» بازدید معاون دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از انبار کالاهای اساسی/ ورود جدی دادستانی  به احتکار  و اخلال‌ درتوزیع کالامعاون دادستان مرکز استان عمومی و انقلاب مرکز استان در پایان خاطر نشان کرد:  در راستای کمک به دولت جهت بهبود وضعیت معیشتی مردم،  دستگاه قضایی با تمام توان در موضوعات  «کنترل بازار» و همچنین «مقابله با گرانفروشی و احتکار» به دولت کمک خواهد کرد تا از ناحیه سودجویان گزند و آسیبی به معیشت و سفره مردم وارد نشود.

بازدید معاون دادستان مرکز استان از انبار کالاهای اساسی/ ورود جدی دادستانی  به احتکار  و اخلال‌ درتوزیع کالا

به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار خبرگزاری میزان در استان، حامد رهبر معاون دادستان مرکز استان در حاشیه بازدید از انبار کالا های اساسی در یاسوج گفت: محتکران و سنگ‌اندازان در بازار بدانند که با انجام چنین اقداماتی مرتکب جرم خواهند شد و دستگاه قضایی برای شناسایی و مجازات این افراد با جدیت، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان افزود: دستگاه قضایی براساس وظایف ذاتی خود با عواملی که باعث بروز مشکلات اقتصادی می‌شوند و اقدام به احتکار، قاچاق و گران‌فروشی‌ می‌کنند، برخورد خواهد کرد.
رهبر تصریح کرد: برخورد با محتکران و اخلالگران در نظام اقتصادی،  به صورت ویژه در دستور کار  قرار دارد.
وی افزود: در حوزه اقتصاد، رسیدگی به برخی امور جزو وظایف ذاتی قوه قضاییه نیست، اما دستگاه قضایی از باب همکاری و تعامل با دولت اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
رهبر با تأکید بر مشارکت همگانی در حل مشکلات اقتصادی، اظهار داشت: هیچگاه وضعیت معیشت مردم از دید مسئولان پنهان نبوده و به مشکلات واقف هستیم، لذا باید با مشارکت همگانی تلاش کنیم تا این مسائل حل و فصل شوند.
وی افزود: ممکن است عده‌ای  که منافع آنها به خطر افتاده است، در مقابل اقدامات مسئولان سنگ اندازی کرده، همچنین این امکان وجود دارد که عده‌ای به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، با واسطه یا بی‌ واسطه اقدام به همکاری با معاندین کنند، لذا این افراد بدانند که، با انجام چنین اقداماتی مرتکب جرم خواهند شد و دستگاه قضایی برای شناسایی و مجازات این افراد با جدیت اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
معاون دادستان مرکز استان عمومی و انقلاب مرکز استان در پایان خاطر نشان کرد:  در راستای کمک به دولت جهت بهبود وضعیت معیشتی مردم،  دستگاه قضایی با تمام توان در موضوعات  «کنترل بازار» و همچنین «مقابله با گرانفروشی و احتکار» به دولت کمک خواهد کرد تا از ناحیه سودجویان گزند و آسیبی به معیشت و سفره مردم وارد نشود.بازدید معاون دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از انبار کالاهای اساسی/ ورود جدی دادستانی  به احتکار  و اخلال‌ درتوزیع کالا

 

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1401 20:18» اخبار مرتبط:

 • 9 تن برنج احتکار شده در یاسوج کشف و ضبط شد
 • امام جمعه دهدشت:دستگاه قضایی با محتکران به شدت برخورد کند
 • دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد: اجرای طرح ارتقاء ام ...
 • معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خبر داد: دستگیری ضارب سابقه دار در ...
 • برخورد قاطع و با گرونفروشان،محتکران و اخلالگران بازار استان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler