مشروح اخبار


» انتصابات مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از روسای ادارات شروع شدطی حکمی از سوی مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا منصوب شد.

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از انتصاب حاتم محسنی بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش  راک نیوز به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از انتصاب حاتم محسنی بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:در حکمی و به امضای عین الله دهقان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ،حاتم محسنی از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا منصوب و از خدمات چند ساله مهدی نظری رئیس قبلی اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا تقدیر و تجلیل شد .
آئین تودیع و معارفه رئیس و سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا صبح امروز پنج شنبه 3خرداد ماه و با حضور نصرت زاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی ،خوبی مشاور جرایی سرپرست اداره کل ،افتخار مسئول حراست اداره کل و حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان برگزار شد .
در حکم انتصاب حاتم محسنی بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا که به امضای عین الله دهقان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان رسیده آمده است :
جناب آقای حاتم محسنی
سلام علیکم
پس از حمد خداوند یکتا و با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ص)احتراما به موجب این ابلاغ جنابعالی با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست ورزش و جوانان شهرستان دنا تعیین می گردید .
امید است امور محوله را با هماهنگی مسئولین ذیربط به نحو احسن انجام دهید . موفق و موید باشید .
عین الله دهقان
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استانتاریخ انتشار : 5 خرداد 1401 17:07» اخبار مرتبط:

 • دیدار فرماندار شهرستان لنده با سرپرست ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد
 • مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • انتصاب جدید در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد
 • انتصابی دیگر در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد
 • حراست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler