مشروح اخبار


» انتقاد امام جمعه دهدشت از لجام‌گسیختگی اجاره بها در دهدشتامام جمعه دهدشت هزینه‌های سرسام‌آور اجاره‌خانه‌ها را تازیانه‌ای بر مستاجران و قشر مستضعف عنوان کرد.

امام جمعه دهدشت هزینه‌های سرسام‌آور اجاره‌خانه‌ها را تازیانه‌ای بر مستاجران و قشر مستضعف عنوان کرد.

به گزارش راک نیوز،حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در آئین عبادی سیاسی دهدشت فرامین رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی را یادآور شد و اظهار کرد: کشور داری آسان نیست، حرکت به سمت آرمان‌های انقلاب مهم است، شعار دادن آسان است باید انقلابی بودن را در عمل به منصه ظهور برسانیم.
امام جمعه دهدشت با توجه شاخصه‌های نماینده انقلابی در فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: حضرت آقا سه بار فرمودند نمایندگان در انتصابات دخالت نکنند، دیگر ولی فقیه باید با چه زبانی صحبت کند؟ چقدر فریاد بزند؟ کار نماینده نظارت در قانون‌گذاری است، مشاوره دهید مشکلات بیان کنید اما دخالت نکنید.
وی تصریح کرد: اگر نماینده مجلسی در انتصابات دخالت کند نقد صریح قانون اساسی و عدم توجه به مسئله ولایت‌پذیری را در پی دارد که شورای نگهبان باید به این مسئله رسیدگی کند.
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر شهادت یکی از پاسداران سپاه سرافراز را یادآور شد و بیان کرد: این ترور ناجوانمردانه بی‌پاسخ نمی‌ماند، اگر اسرائیل فکر می‌کند با حمایت اربابانش، جبهه مقاومت دست از جولان بر‌ ‌می‌دارد کور خوانده، مسئله جولان مهم است و سرزمین‌های اشغالی از این رژیم غاصب پس گرفته خواهد شد.
امام جمعه دهدشت عنوان کرد: اگر ولی فقیه دستور فرمان بدهد تل‌آویو و حیفا را شخم خواهیم زد.
وی در ادامه صحبت‌های خود با توجه به اجاره‌خانه‌های سرسام آور در دهدشت گفت: خانم بی‌سرپرست دارای چند فرزند که امرار و معاش خود را تنها از طریق یارانه می‌گذراند چگونه توان پرداخت این هزینه‌های گزاف را دارد؟ شیعه بودن به نماز خواندن نیست؟ مالکان، بنگاه‌داران و مشاوران املاک رحم کنید ما شیعه هستیم، یکی را پیدا کنید ملکی با خودش به آن دنیا برده باشد، نکنید این کارها را، وظیفه اخلاقی و انسانی کجا رفته؟ مسئولان نظارت کنند.
انتهای پیام/تاریخ انتشار : 6 خرداد 1401 17:01» اخبار مرتبط:

 • ضرورت جابجایی هر چه سریعتر سایت زباله دهدشت
 • امام جمعه دهدشت:ضرورت حمایت نهادهای حمایتی از خانواده زندانیان
 • امام جمعه دهدشت: تکلیف ساکنان بافت تاریخی دهدشت مشخص شود.
 • امام جمعه جدید چیتاب منصوب شد
 • امام جمعه شهر دهدشت منصوب شد+جزئیات
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler