مشروح اخبار


» انتصاب جدید در شهرستان بهمئی/تصاویر تودیع و معارفهرئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی از سوی مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

سید نصرت الله سالاری (جریدیانی) به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی از سوی مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

به گزارش راک نیوز به نقل از ایثار استان کهگیلویه وبویراحمد،فرماندار بهمئی با اشاره به نقش مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فعالیت‌های بنیاد شهید بر تأمین نیازهای فرهنگی، اقتصادی، بهداشتی و درمانی، خدماتی و تبلیغاتی خانواده شهدا و جانبازان انقلاب متمرکز می‌باشد.
 
علی محمدی با تقدیر از زحمات فروزی رئیس پیشین این نهاد افزود: احیاء، حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی، زنده نگهداشن یاد شهیدان و حفظ آثار آنان،‌ تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهیدان، جدیت در امور فرهنگی خانوداه‌های شاهد،‌ خوداتکائی و قانونمند کردن ارائه خدمات به آنان و بسیج امکانات نظام به منظور گسترش فرهنگ شهادت و شهادت‌طلبی از مهم‌ترین محورهای فعالیت‌های این نهاد انقلابی است.
وی با اشاره به اینکه، با توجه به ماهیت وظایف و کارکردهای بنیاد شهید، حضرت امام(ره) این بنیاد را از همه بنیادها افضل و خدمت در این بنیاد را بهترین خدمت‌ها برشمرد و از رئیس جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی خواست تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار گیرند.
 
در پایان این مراسم سید نصرت الله سالاری (جریدیانی) به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی انتخاب و از خدمات حجت الله فروزی که از سال ۱۳۸۹ تاکنون در این مسند بودند تقدیر و تشکر شد.
 
نصرت الله سالاری (جریدیانی) دارای ۱۳ سال سابقه کار ، مدت ۱۲ سال معاونت بنیاد شهید و امور ایثارگران ، حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمئی ، مدرک تحصیلی فوق لیسانس روانشناسی، کارشناس فرهنگی آموزشی و روابط عمومی، دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی و بیش از ۱۴ سال سابقه فعال فرهنگی و اجتماعی را در کارنامه خود دارد. 
پایان پیامانتصاب جدید در شهرستان بهمئی/تصاویر تودیع و معارفه

 

انتصاب جدید در شهرستان بهمئی/تصاویر تودیع و معارفه

 

انتصاب جدید در شهرستان بهمئی/تصاویر تودیع و معارفه

 

انتصاب جدید در شهرستان بهمئی/تصاویر تودیع و معارفه

 تاریخ انتشار : 13 تیر 1401 23:40» اخبار مرتبط:

 • رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه منصوب شد
 • مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد افزایش رضایت ای ...
 • رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گچساران منصوب شد
 • رئیس جدید بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان باشت منصوب شد
 • رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده منصوب شد/جزییات
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler