مشروح اخبار


» پیشرفت 90 درصدی پروژه های محرومیت زدائی آب در کهگیلویه و بویراحمد



معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از روند عملیات اجرایی پروژه های محرومیت زدائی آب در کهگیلویه و بویراحمد بازدید و در جریان آخرین اقدامات انجام شده قرار گرفت.

 آقازاده حبشی در روند بازدید از پروژه های محرومیت زدائی آب در استان گفت: در بازدید امروز شاهد پیشرفت خوب 70 تا 90 درصدی عملیات اجرایی آبرسانی به روستاهای محروم این استان هستیم.

آقازاده گفت: برخی روستاها 100 درصد کار تکمیل شده و برای برخی روستاها نیز کار در پایان تیرماه تمام است.
وی گفت: تاکنون حدود 60 میلیارد تومان از اعتبار 208 میلیارد تومانی مصوب، تخصیص و جذب شده است و پیش بینی می کنیم تا پایان فصل تابستان همه رقم معین شده با توجه به حجم کار صورت گرفته جذب و هزینه شود.
معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور بیان کرد: البته این پایان کار نیست ما بسته های 5 و 6 هزار میلیارد تومانی برای آبرسانی به روستاها و مناطق محروم در نظر گرفته ایم و به میزان فعال بودن استان ها به آنها تخصیص خواهیم داشت.
اسفندیار برخه نیز در این بازدید گفت: روستاهای سرچهارمه، بلوط بنگان، بوای علیا و سفلی، علی آباد، آب کاسه و سایر روستاهای هدف از 70 تا 90 درصد پیشرفت فیزیکی در خطوط انتقال و اصلاح شبکه های توزیع داخلی داشته اند.
مدیرعامل شرکت آبفا استان گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر چرام پس از سفر پر خیر و برکت ریاست محترم جمهور و تزریق اعتبار نیز جهش و پیشرفت کاری خوبی که دارد امیدوار کننده بوده و تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهیم بست تا این پروژه که نقش موثری در مسائل بهداشتی و همچنین در جلوگیری از آلودگی محیط زیست دارد مسیر تکمیلی را به خوبی طی نماید. 
برخه گفت: شرکت آب و فاضلاب با همراهی بسیج سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد هم در بحث خرید مصالح و هم حفاری و سایر عملیات های اجرایی پروژه ها، کارها را با تمام توان پیگیری و پیش برده ایم و با تلاشی که از دوستان شاهدیم امیدواریم رقم 208 میلیارد تومان سهم استان در مرحله نخست را تا پایان فصل تابستان جذب کنیم.
منبع خبر:دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلابگ استان کهگیلویه وبویراحمد



تاریخ انتشار : 14 تیر 1401 13:31



» اخبار مرتبط:

 • آغاز به کار عملیات اجرایی پروژه‌های آبرسانی در شهرستان‌های کهگیلویه و بهمئی
 • شروع مطالعات و آغاز اجرای طرح فاضلاب برای چهار شهر کهگیلویه و بویراحمد
 • تخصیص 50 میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهوری برای آب شرب یاسوج
 • تکمیل پروژه های نیمه تمام آب کهگیلویه و بویراحمد در آینده نزدیک
 • 88 درصد پیشرفت فیزیکی فاز 2 فاضلاب گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler