مشروح اخبار


» روشنفکر: مخالف شعار و وعده بی‌عمل هستمنماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی درنشست با خبرنگاران با بیان اینکه مخالف شعار و وعده بی‌عمل هستم، گفت: همیشه از نقد منصفانه استقبال می‌کنم.

مهدی روشنفکر انتشار آزاد اخبار صحیح را از معیارهای یک جامعه آزاد دانست و تصریح کرد: با ارائه نقدهای منصفانه، خبرنگاران میتوانند چراغ راه مسئولان باشند و زمینه تغییر در جامعه را فراهم کنند. وی  با اشاره به اینک رسالت رسانه روشنگری و هدایت جامعه است، بیان کرد رسانه‌ها نقش اثر گذاری در توسعه جامعه دارند. 

وی با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین و اخلاق مداری رسانه‌ای عنوان کرد: انتظار داریم رسانه‌ها مطابق با حقایق به انتشار اخبار بپردازند.
  روشنفکر، ایجاد انگیزه درجامعه و آگاهی دادن به مردم را از وظایف رسانه برشمرد و گفت: رسانه‌ها با ارزیابی کار مدیران به صورت منصفانه، میتوانند به توسعه کمک کنند.
نماینده مردم بویراحمد ، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از نقد منصفانه رسانه ها استقبال می کنم گفت: با نقد منصفانه رسانه‌ها، مفسده‌ها کمتر میشود‌.
وی اظهار کرد:از جمله کسانی هستم که کم قول میدهم و بیشتر به دنبال عمل هستم وسعی می‌کنم به قولهایی که می‌دهم، پایبند باشم‌. 
در ادامه این نشست، روشنفکر به سوالات خبرنگاران درخصوص رتبه بندی معلمان،همسان سازی حقوق بازنشستگان، وضعیت تقسیمات منطقه‌ای، راه آهن یاسوج، وضعیت شهر یاسوج و انتقادها از عملکرد شهرداری و شورای شهر، وضعیت سد تنگ سرخ و... پاسخ داد و از رسانه‌ها خواست که کمک کنند که استان وارد فضای انتخاباتی نشود.
 وی عنوان کرد: مردم مشکلات زیادی دارند، و نباید با انتخاباتی کردن فضای استان، آرامش مردم را از بین برد.
خبرنگار: مهناز جلالیتاریخ انتشار : 22 مرداد 1401 22:54» اخبار مرتبط:

 • مدیر کل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد: شاگرد مکتب رسانه‌ام و به مشکلات صنف واق ...
 • اظهارات مهدی روشنفکر در خصوص دستمال کثیف/نوکر مردم گچساران و باشت هستیم /عه ...
 • رئیس اداره روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد: رسانه‌ها در پیشبرد ...
 • وجدان کاری مهمترین خصیصه خبرنگار است
 • توصیه سیدمحمدموحد به رسانه های محلی :رسانه ی مردم محور ازسرک کشیدن به حریم ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام