مشروح اخبار


» نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی: ضرورت قاطعیت قوه قضاییه در برخورد با اخلالگران اقتصادینماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضاییه با صلابت در برابر تمامی اخلالگران اقتصادی که بخواهند به معیشت و منافع دولت لطمه وارد کنند می ایستد.

به گزارش راک نیوز،حجت الاسلام سید محمد موحد نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت و گفت: با ورود اقای اژه ای به قوه قضاییه عملکرد مجموعه قوه قضاییه دچار تحول شد. ایشان با درایتی که دارند خیلی از معاندین را مخالف، مخالفین را ممتنع و ممتنع ها را موافق جمهوری اسلامی کرده است و اینکه چقدر بتوان این دیدگاه را در بدنه قوه قضاییه ساری و جاری کرد جای تامل دارد. قطعا در مذاکرات با ایشان توصیه خواهم کرد که نوع برخورد با آحاد جامعه باید در مجموعه قوه قضاییه نهادینه شود.

نماينده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: زمانی عملکرد ما می تواند بسیاری از چراها را به جواب برساند که از جو نادرستی که خود می تواند مشکل ساز باشد نترسیم و همانند ایشان با شهامت ورود کرده و قاطعیت به خرج بدهیم. رئیس قوه باید به سمتی برود که این دیدگاه و تفکر به شکل نهایی در مجموعه دستگاه قضایی در کل استانها اجرا و پیاده گردد.
نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در طول این چهل و چند سالی که از عمر با عظمت انقلاب می گذرد قوه قضاییه مراحل مختلفی را طی کرده که مسیر تعالی و رشد آن از آرمان های اولیه انقلاب می گذرد لذا ضروری است تا با پایبندی به آن آرمان ها نقشه راه را ترسیم و به حرکت خود ادامه دهند و در این راه همه مسئولین و مجلس، دولت و دستگاه قضایی باید همکاری لازم را انجام دهند.
وی با اشاره به برنامه قوه قضاییه برای ایجاد بازدارندگی در برابر اخلالگران اقتصادی گفت: قوه قضاییه با صلابت در برابر تمامی اخلالگران اقتصادی که بخواهند به معیشت و منافع دولت لطمه وارد کنند می ایستد و در حال حاضر هرچند تا ایده آل ها فاصله داریم اما روند کار خوب ارزیابی می شود.تاریخ انتشار : 12 بهمن 1401 21:37» اخبار مرتبط:

 • رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد:محسنی اژه ای کارهای بسیار مهم ...
 • نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی:حضور رئیس قوه قضاییه ایران ...
 • نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی: آیت الله یزدی در تدوین ق ...
 • نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی نائب رئیس کمیسیون قضایی شد.
 • قوه قضاییه به هیچ یک از اتهامات احمدی نژاد رسیدگی نکرده است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام