مشروح اخبار


» در دیدار نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با وزیر اقتصاد چه گذشت؟نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه با وزیر اقتصاد و امور دارائی و مدیر عامل بانک ملی کشور جلسه ای را برگزار کردند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه با وزیر اقتصاد و امور دارائی و مدیر عامل بانک ملی کشور جلسه ای را برگزار کردند.
در این دیدار فرماندار شهرستان بهمئی حجت الاسلام موحد را همراهی کردند.

به گزارش راک نیوز؛ فرماندار شهرستان بهمئی در گفتگو و دیدار با وزیر اقتصاد و امور دارائی و مدیر عامل بانک ملی کشور گفت: با توجه به اینکه عمده مردم شهرستان فقیر و دارای مشکلات مالی و اقتصادی متعدد هستند اهالی این دیار نیازمند دریافت تسهیلات متعدد هستند تا علاوه بر ایجاد کسب و کار بتوانند گوشه ای از مشکلات متعدد خود را برطرف کنند.
علی محمدی افزود: با توجه به مشکلات پیش آمده، برای پرداخت اقساط مردم در این شهرستان مهلت و تاخیر در پرداخت وام لحاظ شود تا مردم دچار مشکل نشوند.


وی همچنین خواست علاوه بر تامین تسهیلات مختلف، برای راه اندازی و ایجاد شعبه بانک هایی که در شهرستان وجود ندارند اقدام کنند.


فرماندار شهرستان بهمئی با بیان اینکه شهرستان بهمئی شهید پرور و مذهبی است، ادامه داد: ایل بهمئی بیش از ۷۰۰ شهید به نظام و انقلاب تقدیم کرده است از این رو باید با روحیه مضاعف انقلابی و جهادی به این مردم خدمت کنیم.


علی محمدی گفت : تمام شهرستان‌ دارای ویژگی‌های خاصی است، ولی باید بسیاری از زیرساخت‌ها ارتقا یابند تا بتوان بهره برداری لازم را از فرصت‌ها داشت.


وی گفت: باید سعی شود اقتصاد بهمئی با توجه وزارت اقتصاد و همکاری بانک ملی کشور، ارتقا یابد و در ابعاد مختلف تولید، صنعت، صادرات و به ویژه کشاورزی که از تکالیف محوله از سوی رییس جمهوری است، تحول ایجاد شود.نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه ، با اشاره به اینکه، بهمئی شهرستانی است که دارای ظرفیت‌های کشاورزی، صنعتی، فرهنگی و ورزشی است، اما متاسفانه وجود این ظرفیت‌ها هیچگاه نتوانسته در خدمت توسعه این شهرستان قرار گیرد گفت : از سال های گذشته، بیکاری، کمبود درآمد، مشکلات زیرساختی و عدم توسعه یافتگی بهمئی از مؤلفه‌هایی است که دامن گیر این دیار شده و این موضوع نیازمند مساعدت و توجه جدی است.


حجت الاسلام موحد با بیان اینکه، شهرستان بهمئی از دورافتاده ترین مناطق کشور هست که از محرومیت های مختلفی برخوردار است و نیازمند سرمایه گذاری است افزود: وزارت اقتصاد و امور دارایی و بانک ملی نقش عمده ای در برون رفت این شهرستان از محرومیت دارند که انتظار می رود مورد توجه جدی و فوری قرار گیرند.


وی در زمینه مشکلات اخیر پیش آمده در شهرستان به رفع مشکل مردم اشاره کرد و خواستار مساعدت و همکاری وزارت اقتصاد و بانک ملی کشور در این زمینه شد.

حجت الاسلام موحد همچنین بر موضوع سیمان سپو شهرستان کهگیلویه و سرمایه گذاری پترو امید در شهرک صنعتی بردیان شهرستان چرام تاکید کرد و گفت:با توجه به مشکل بیکاری در کشور خصوصآ حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ رفع موانع و تعیین تکلیف این دو پروژه با همکاری این وزارت خانه ضروری و لازم است.


وزیر اقتصاد و امور دارائی و ریاست بانک ملی کشور هم در این نشست قول ها و وعده هایی داده اند که به زودی مردم شهرستان نتیجه این مسائل را خواهند چشید.سید احسان خاندوزی با اشاره به اینکه برای پیگیری خواسته ها و مشکلات بیان شده اقدامات لازم صورت می گیرد گفت: توجه جدی به وضعیت اقتصادی مردم از وظایف اصلی این نهاد است که به صورت جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

لازم به توضیح است که در این جلسه مقرر شد معاون محترم وزیر اقتصاد و ریاست محترم بانک ملی ایران موضوعات مطرح شده را با نگاه ویژه ای بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.تصاویر تکمیلی:


در دیدار نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با وزیر اقتصاد چه گذشت؟

 

در دیدار نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با وزیر اقتصاد چه گذشت؟

 

در دیدار نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با وزیر اقتصاد چه گذشت؟

 

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1401 00:48» اخبار مرتبط:

 • تقدیر نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسل ...
 • نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در دیدار با وزیر کار ...
 • دیدار حجت الاسلام موحد نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با وزیر ک ...
 • انتخاب ۱۵ روستای پایلوت صنعتی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ / حجت الاسلام ...
 • دیدار نماینده مردم کهگیلویه بزرگ با وزیر کار
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام