مشروح اخبار


» 3خبر جدید از دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمدرئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از برگزاری نهمین کمیته دانشگاهی قرارگاه جوانی جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از برگزاری نهمین کمیته دانشگاهی قرارگاه جوانی جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد.


 به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محمد غلام نژاد افزود: یکی از مهمترین برنامه های کلان کشور بحث فرزند آوری و جوانی جمعیت است که در این کمیته ضمن مرور دستورکارهای جلسات قبل، مباحث مربوط به چالش ها و مشکلات موجود مطرح و بررسی های لازم صورت پذیرفت.
 وی اظهار داشت: افزایش موالید، جلوگیری از سقط غیر مجاز جنین، تامین مهد کودک جهت نگهداری از فرزندان مادران شاغل و برگزاری دوره تربیت مربی برای 56 مربی در جهت آموزش مباحث مربوط به خانواده و جوانی جمعیت، سلامت جنسی و باروری، عوارض پیشگیری از بارداری و مهارت های زندگی در استان از دیگر مباحث مطروحه و بررسی شده در این کمیته بود.
وی با بیان اینکه سلامت یک مقوله چند وجهی است و دانشگاه تنها بخشی از آن را برعهده دارد، تصریح کرد: ضروری است از همه ظرفیت ها برای تحقق این مهم بهره گرفت.*******************************************

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مناسبت فرارسیدن دهه فجر
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پیامی فرا رسیدن دهه فجر را تبریک گفت.
 به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در متن این پیام آمده است:
دهه فجر تجلی وحدت و میثاق مردم با انقلاب است. دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است تا نسل جدید با رشادت‌های یک ملت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک نمایند.
این انقلاب ثمره مجاهدتها و پایمردی های غیور مردانی است که برای رسیدن به آرمان های خود، مردانه در برابر استکبار جهانی ایستادند و حکومت دست نشانده آن را از سرزمین مقدس ایران اسلامی با هدایتهای داهیانه امام خمینی (ره) بیرون راندند.
اينجانب به نوبه خود ايام فرخنده دهه فجر، ايام پيروزي خون برشمشير و حق بر باطل را به تمامي مردم شريف و شهيد پرور استان کهگیلویه و بویراحمد، خصوصا جامعه دانشگاهي، کارکنان، اساتيد و دانشجويان عزيز و جمیع خادمین سلامت استان تبريك و تهنيت عرض نموده و اميد است كه همچنان پرتلاش در عرصه علم و سلامت رو به سوي افقهاي روشن حركت كنيم.
 
دکتر محمد غلام نژاد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

****************************
نشست معاون اقتصادی بیمه سینا با رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
با توجه به دغدغه همکاران محترم و دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در خصوص نحوه فرآیند خدمات دهی بیمه سینا به همین منظور به دستور ریاست محترم دانشگاه جلسه با حضور معاون اقتصادی و مسئول امور شعب شرکت بیمه سینا و همچنین مسئولین اتاق بیمه در دفتر ریاست دانشگاه تشکیل شد.
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ پس از برشمردن شبهات و نگرانی همکاران از جمله بروکراسی غیرضروری ، تاخیر در پرداخت‌ها و تعداد کم مراکز خدمات درمانی (از جمله تعداد کم داروخانه های طرف قرارداد در استان و تعهدات شناور (امکان استفاده بیمه شدگان از سهمیه دیگر در یک خانواده ) ذکر گردید و قول مساعد جهت مرتفع نمودن موارد داده شد.تاریخ انتشار : 13 بهمن 1401 09:30» اخبار مرتبط:

 • پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت میلا ...
 • پیام تسلیت رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پی درگذشت دانشجوی پزشکی این دان ...
 • پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مناسبت فرارسیدن روز جهانی بهد ...
 • انتصاب جدید در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد
 • انتصاب جدید در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام