مشروح اخبار


» فرماندار کهگیلویه: جشن‌های دهه فجر فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردها و انتقال ارزش‌های والای انقلاب اسلامی به نسل امروز استفرماندار کهگیلویه جشن‌های دهه فجر را فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردها و انتقال ارزش‌های والای انقلاب اسلامی به نسل سوم ها دانست.

فرماندار کهگیلویه گفت: جشن‌های دهه فجر فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردها و انتقال ارزش‌های والای انقلاب اسلامی به نسل امروز است.

موسوی جشن‌های دهه فجر را فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردها و انتقال ارزش‌های والای انقلاب اسلامی به نسل سوم ها دانست.
به گزارش راک نیوز،سید عبدالعزیز موسوی در حاشیه مراسم دهه فجر مدرسه نمونه دولتی پسرانه جوادیه دهدشت ، جشن های دهه فجر را فرصتی شادمانه و ارزشمند برای تبیین دستاوردها و انتقال ارزش های والای انقلاب اسلامی به نسل سوم بیان کرد.
وی در ادامه به دستاوردهای شگرف کشور در تمامی عرصه های علمی‐ پژوهشی و فرهنگی در چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی اشاره کرده و از اصحاب تعلیم و تربیت و مجموعه فرهنگیان در مدارس آموزش و پرورش درخواست کرد تا در فرصت های مختلف و مناسبت های ملی و مذهبی از ارزش‌ها دستاوردها و افتخارات حاصل شده برای دانش آموزان سخن بگویند و در موقعیت‌های مختلف اموزشی نسبت به تعمیق ارزش های مذهبی و فرهنگی اقدام کنند.
موسوی اصل با بیان اینکه بدون تردید امروز هجمه کشورهای غربی بر نسل آینده ساز جوان و نوجوان کشور است افزود: دشمن تمام توان و تلاش خود را به کار بسته تا از خود بیگانگی فرهنگی برای نسل آینده ساز کشورمان اتفاق بیفتد.
وی در این راستا خطاب به دانش اموزان خاطر نشان کرد: ملتی که تاریخ خود را نداند و نخواند محکوم به تکرار تاریخ و بردگی است؛ تاریخ میگوید که این کشور قبل از انقلاب اسلامی اسیر استعمار و ایادی نظام سلطه بود اما امروز انقلاب اسلامی پیروزی خود را با مجد و عظمت ایران جشن می گیردتاریخ انتشار : 18 بهمن 1401 01:40» اخبار مرتبط:

 • فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:موضع ما در انتخابات پیش رو تبیین گفتما ...
 • ضرورت تبیین دستاورد ها، اقدامات و خدمات نظام برای بخش های مختلف جامعه
 • مستند سازی در حوزه کارگروها و استفاده مناسب از ظرفیت رسانه ای
 • ویژه برنامه های دهه ی فجر آموزش و پرورش گچساران تشریح شد + شعار سال
 • یادواره نخستین شهید انقلاب در دهدشت برگزار می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام