مشروح اخبار


» مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه وبویراحمد : توسعه زیرساخت‌ها برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه وبویراحمد شتاب می گیرد/افتتاح و کلنگ‌زنی 3 پروژه با 310 میلیارد ریال



مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از لازمه های حضور سرمایه گذاران در استان، تأمین و احداث زیرساخت های مناسب است که در این زمینه ببایستی توجه ویژه ای به توسعه زیرساختها وایجاد شهرک های صنعتی جدید در استان شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از لازمه های حضور سرمایه گذاران در استان، تأمین و احداث زیرساخت های مناسب است که در این زمینه ببایستی توجه ویژه ای به توسعه زیرساختها وایجاد شهرک های صنعتی جدید در استان شود.

به گزارش راک نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه وبویراحمد،  سهیل مرادی نژاد در جريان بازديد از شهرك صنعتي یاسوج ۳ بمناسبت چهل و چهارمین بهار انقلاب ، اظهار داشت: یکی از اولویت ها و برنامه های مهم و جدی این شرکت، توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم در شهرکهای صنعتی است كه با حمایت مدیران استانی، تحقق این هدف مهم شتاب گرفته است .
وی افزود: تلاش مي شود تا با همراهی، همکاری و حمایت مسئولان، مشکلات و کمبودهای لازم در شهرک های صنعتی مرتفع و به رونق و توسعه در این بخش کمک ها سرعت می گیرد.
وی شهرك هاي صنعتي را بهترين مكان ممكن براي سرمایه گذاران دانست و خاطر نشان كرد: با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده و تسهیلات در نظر گرفته شده، شهرک های صنعتی بهترین مکان برای سرمایه گذاران است چونکه تمامی امکانات اولیه و زیرساخت های ضروری در آن تأمین شده است.
مرادی نژاد تصریح کرد: البته ممکن است موانعی هم در این راه وجود داشته باشد که تلاش مي شود تا با تکمیل زیرساخت ها و رفع مشکلات، جذب سرمایه گذاری ها در استان از شتاب بيشتري برخوردار شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان بیان داشت: حمایت از صنعتگر، ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رشد و توسعه اقتصادی کشور را به دنبال خواهد داشت و حمایت از صنایع کوچک به تولید زود بازده خواهد رسید و به عبارتی دیگر توسعه صنایع کوچک راهگشای رشد صنعت کشور است.
 مرادی نژاد در ادامه به پروژه‌های دهه فجر شرکت شهرک‌های صنعتی استان پرداخت و گفت: سه پروژه شامل خاک‌برداری و خاک‌ریزی شهرک صنعتی سقاوه، شبکه توزیع برق دومداره شهرک صنعتی گچساران، افتتاح 8 باب مجتمع کارگاهی شهرک صنعتی 3 یاسوج افتتاح خواهند شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اظهار داشت: میزان سرمایه‌گذاری برای این سه طرح جمعا 310 میلیارد ریال است.
مرادی نژاد بیان کرد: افتتاح 8 مجتمع کارگاهی شهرک صنعتی یاسوج 3 با 2350 متر مربع زیربنا و 130 میلیارد ریال اعتبار افتتاح خواهد شد.
وی گفت: توزیع برق دو مداره شهرک صنعتی گچساران به طول 4 کیلومتر و با اعتبار 30 میلیارد ریال، همچنین پروژه خاک‌برداری و خاکریزی شهرک صنعتی سقاوه به طول 3 کیلومتر و اعتبار 150 میلیارد ریال وارد فاز اجرایی می‌شود



تاریخ انتشار : 18 بهمن 1401 19:42



» اخبار مرتبط:

 • مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد : بهره برداری از 4 ...
 • حمایت از تولید درشهرکها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد/ شهرک صنعتی «یاسو ...
 • افتتاح و کلنگ زنی ۷ پروژه شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت
 • افزایش 300 درصدی واگذاری زمین و زیرساخت به متقاضیان سرمایه گذاری استان کهگی ...
 • اعطای مشوقهای ویژه برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی دهدشت 2
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام