مشروح اخبار


» افتتاح ساختمان پانسیون پرسنلی اورژانس و انبار مرکزی و سوله بحران اورژانس ۱۱۵ استان /خدمات ارزنده دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حوزه اورژانس 115 استانرئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افتتاح ساختمان پانسیون پرسنلی اورژانس ۱۱۵ و انبار مرکزی و سوله بحران اورژانس ۱۱۵ استان در یاسوج خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افتتاح ساختمان پانسیون پرسنلی اورژانس ۱۱۵ و انبار مرکزی و سوله بحران اورژانس ۱۱۵ استان در یاسوج خبر داد.

به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محمد غلام نژاد در حاشیه افتتاح انبار مرکزی گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر 2 ساختمان پایگاه اورژانس 115 شهرستان بویراحمد و پایگاه جاده ای قیام آل طیب لنده نیز افتتاح و راه اندازی شده اند.
وی افزود: پایگاه جاده ای اورژانس ۱۱۵ مله سبز و پایگاه اورژانش شهری چرام نیز در طی روزهای آینده کلنگ زنی می شود که امید است بتوانیم با ساخت این پایگاه ها گام موثری در خدمت رسانی به مردم برداریم.
دکتر غلام نژاد همچنین از اورهال( بازسازی ) ۴ دستگاه آمبولانس بنز ۳۱۴ و تعمیر و راه اندازی دو دستگاه آمبولانس بنز ۳۱۵ خبر داد و اذعان داشت: سوله تعمیرگاه مکانیکی نیز جهت تعمیر و بازسازی دستگاه های آمبولانس در نقلیه دانشگاه راه اندازی شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی در پایان ضمن گرامی داشت دهه فجر خاطر نشان کرد: افزودن دو دستگاه آمبولانس صفر کیلومتر به ناوگان آمبولانس مراکز بهداشتی و درمانی استان از دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه اورژانس استان است.
در ادامه مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت دانشگاه و خدمات ارزنده مجموعه اورژانس 115 استان گفت: تلاش و زحمات بی دریع پرسنل اورژانس در موقعیت های سخت به ویژه در این فصل سال و شرایط سخت جوی برکسی پوشیده نیست و همواره همه مردم در سراسر استان قدردان زحمات این عزیزان هستند.
علیرضا نیکروز افزود: انتقال مادران باردار و بیماران بدحال در مناطق صعب العبور به مراکز درمانی از جمله تلاش هایی که همواره پرسنل خدوم اورژانس در راستای ارائه خدمت به مردم داشته اند.
همچنین رئیس اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این آیین خاطر نشان کرد: تاکنون بالغ بر 15 میلیارد تومان جهت افتتاح و راه اندازی این پروژه های هزینه شده است.
جهانبخش وحدت نژاد با اشاره به اهمیت و ضرورت ارائه خدمات با کیفیت اورژانسی به مردم، تصریح کرد: با توجه به تحریم های ناجوانمردانه علیه کشو طی 4 سال اخیر هیچ دستگاه آمبولانسی وارد کشور نشده است.
وی ابراز داشت: در همین راستا تلاش نمودیم تا با بهره گیری از ظرفیت شرکت های خصوصی آمبولانس های قدیمی را بازسازی و وارد چرخه خدمت رسانی نماییم.تاریخ انتشار : 19 بهمن 1401 02:10» اخبار مرتبط:

 • ۵۰ میلیارد ریال برای تعمیر آمبولانس‌های کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت
 • تقدیر رئیس سازمان اورژانس کشور از تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج/ رتب ...
 • روز پرکار اورژانس ۱۱۵ در استان کهگیلویه و بویراحمد
 • دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی با تکنسین اورژانس 115 ؛ اضافه شدن 8 آمبولان ...
 • 16دستگاه آمبولانس پیشرفته وارد پایگاه های اورژانس استان کهگیلویه وبویراحمد ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام