مشروح اخبار


» خبر خوش رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارات سیل تابستان گذشته تخصیص یافترئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خبری خوش از تزریق ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از واحدهای تولیدی آسیب‌دیده در بخش کشاورزی خبر داد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خبری خوش از تزریق ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از واحدهای تولیدی آسیب‌دیده در بخش کشاورزی خبر داد.

به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، سید علی معتمدی‌پور در جمع خبرنگاران از اختصاص مبلغ قابل توجه تسهیلات مربوط به خسارات سیل تابستان گذشته خبرداد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: میزان ۳۴۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای جبران بخشی از خسارات هنگفت وارد شده در سیل مانسون به بخش کشاورزی این استان تخصیص داده شد.
معتمدی‌پور این حجم از تسهیلات را به نسبت گذشته بی‌سابقه توصیف کرد و گفت: بخش کشاورزی این استان در سیل تابستان گذشته، متحمل آسیب‌های زیادی شد و این تسهیلات به منظور حمایت از واحدهای تولیدی پرداخت خواهد شد.
وی تصریح کرد: جهاد کشاورزی از روزها قبل از ورود سامانه بارشی مونسونی و همچنین در حین وقوع سیل و حوادث و بعد از آن اقدامات لازم و مناسب را انجام داده است و برآورد خسارات انجام شد.
گفتنی است که در جریان سیل تابستان گذشته، از سوی استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تلاش‌های زیادی برای نشان دادن عمق خسارات به مسئولین کشوری و جبران خسارات وارد شده به بخش کشاورزی انجام شد که در همین زمینه بازدید هوایی وزیر کشور از واحدهای تولیدی آسیب‌دیده انجام شد و سید علی معتمدی‌پور تنها مدیر اجرایی در بین همه دستگاه‌ها بود که در این بازدید سردار وحیدی را همراهی کرد تا بتواند او را متقاعد به حمایت ویژه از بخش کشاورزی کند.تاریخ انتشار : 19 بهمن 1401 15:41» اخبار مرتبط:

 • خبر خوش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد برای جهادگران :پ ...
 • وزیر کشور اقدامات جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از تولیدک ...
 • بازدید هوایی وزیر کشور از بخش خسارت‌دیده کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد/تصاویر
 • آغاز عملیات ترمیم سراب اراضی کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد/ خسارات مرز ۱۲۰۰ م ...
 • در بازدید از یک طرح آسیب‌دیده شیلات مطرح شد خسارت ۸۵۶ میلیاردی سیل به بخش ک ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام