مشروح اخبار


» دستور ویژه وزیر نیرو برای وضعیت برق شهرستان لنده+سندفرماندار شهرستان لنده از دستور ویژه وزیر نیرو برای وضعیت برق شهرستان لنده خبر داد.

فرماندار شهرستان لنده از دستور ویژه وزیر نیرو برای وضعیت برق شهرستان لنده خبر داد.به گزارش راک نیوز،جلال دانش در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به وضعیت ناپایدار و قطعی مکرر برق در شهرستان لنده خصوصا ضعف در خط توزیع که در گذشته در نظر گرفته شده بود و کابل آن در بسیاری موارد تحمل بار را در پیک مصرف نداشت لذا مردم شاهد قطعی های مکرر و خسارت به لوازم برقی خانگی از جمله کولر و یخچال و... بودند به همین علت از مهمترین و اولویت دارتین پروژه های شهرستان ایجاد پست ۱۳۲ کیلو ولت دژکوه بود که امروز با دستور ویژه و قابل ستایش وزیر محترم به سر انجام رسید.
فرماندار شهرستان لنده افزود :این موضوع در اولویت کاری استاندار محترم و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت که با رایزنی های شبانه روزی و کار جهادی در شرایط کنونی اقتصاد کشور اعتباری بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان برای آن در نظر گرفته شد.مقام عالی دولت در شهرستان لنده افزود:۷۷ دکل در مسیر باید ایجاد شود که همه آنها خریداری شده‌اند، ترانس خود ایستگاه که حدود ۴۰ میلیارد تومان قیمت دارد، آماده شده و با خرید این وسایل و لوازم کار ۷۵ درصد پیشرفت داشته است.
دانش ادامه داد:در روند اجرایی کار مشکلاتی به وجود آمد که در همین راستا در سفر استاندار و حجت الاسلام موحد در شهرستان مجددا این موضوع در دستور کار قرار گرفت و با تماس های تلفنی با مقام عالی وزارت نیرو خوشبختانه جناب آقای دکتر محرابیان وزیر محترم نیرو دستور ویژه ای برای حل این مشکل تا قبل از اوج بار سال آینده صادر کرد.


دانش تصریح کرد: با اتمام این پروژه همه شهرستان لنده برق پایدار و بدون مشکلی را خواهند داشت و از این به بعد زیرساخت برق برای سرمایه‌گذاری فراهم است اما در گذشته به دلیل نوسانات برقی، هیچ سرمایه‌گذاری حاضر نبود در اینجا کار کند؛ برای نمونه کارخانه یخ به خاطر نبود برق پایدار سال‌ها خوابیده است.
فرماندار شهرستان لنده در پایان از لطف و عنایت دولت مردمی حضرت آیت الله رئیسی و پیگیری های شبانه روزی استاندار خدوم و پای کار و نماینده پرتلاش و دلسوز مردم در مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر فراوان کرد.
برای مشاهده کیفیت اصلی تصویر روی آن دوبار کلیک کنید.دستور ویژه وزیر نیرو برای وضعیت برق شهرستان لنده+سند

 تاریخ انتشار : 28 اسفند 1401 16:17» اخبار مرتبط:

 • دستور وزیر نیرو بر تقویت اعتبار طرح های آبی کهگیلویه و بویراحمد
 • دستور وزیر نیرو بر تقویت اعتبار طرح های آبی کهگیلویه و بویراحمد
 • فرماندار شهرستان لنده منصوب شد+عکس
 • بازدید وزیر نیرو از سد تنگ سرخ شهرستان بویراحمد 
 • باحکم وزیر کشور : فرماندار "لنده" منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler