مشروح اخبار


» مدیران گچسارانی نوروز را تبریک گفتندمدیران گچسارانی در پیام‌های جداگانه عید نوروز را تبریک گفتند.

به گزارش راک نیوز؛ در پیام نوروزی «رضا قشقایی» شهردار دوگنبدان به مناسبت نوروز ۱۴۰۲ آمده است: 
ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی                از این باد ار مدد خواهی چراغ دل بر افروزی
ز جام گل دگر بلبل چنان مست می لعل است           که زد بر چرخ فیروزه صفیر تخت فیروزی
با ظهور و بروز بهار فرح بخش، نوای امید از بام تا شام بر رواق دلها طنین اندازاست تا همپای عشق، امید و نوید، دلها را به نورایمان برافروزیم و دستها را با تحول و شکوفایی و نوآوری برای ایران اسلامی آنهم برای مردمی که مدیون خون شهدا می‌باشند همراه سازیم و حال با استعانت از بقیه الله الاعظم صمیمانه ‌ترین تبریکات را ازسرزمین خوبی‌ها، دیار کریمان و علمای دینی، در سال جدید آرزومندیم، نگاه ِ تحیر و تحسین برانگیز ایرانیان را در نوآوریهایتان به نظاره بنشینیم و در صفحات زرین تاریخ بنگاریم. حال با استعانت از آفریدگار جهان، فرا رسیدن بهار شکوهمند را که هنگامه تجلی مواهب الهی بربستر طیبعت بوده را به حضور همه شهروندان و مسئولان تبریک گفته و از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت داشته و از الهه عالمیان برای شما وخانواده محترمتان پیروزی دوچندانی مسالت داریم.
غلامرضا شکوهی رییس شورای اسلامی شهر دوگنبدان نیز در پیامی به مناسبت سال جدید آورده است:
سال نو می‌شود. زمین نفسی دوباره می‌کشد. برگ‌ها به رنگ در می‌آیند و گل‌ها لبخند می‌زند و پرنده‌های خسته بر میگردند و در این رویش سبز دوباره پیام امید و زندگی از سوی خداوند به جهان هستی داده می‌شود.
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحالحلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی همشهریان عزیزم تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای تمام اقشار مردم ایران اسلامی مسئلت مینمایم.
نوروز شعر بی غلطی است که پایان رویاهای ناتمام را تفسیر می کند.
«سیدطاهر حسینی» رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران هم به مناسبت نوروز  ۱۴۰۲ نوشت:
یا مقلب القلوب و الأبصار، یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال نجوای تحول به احسن الحال که در آغاز زندگی دوباره طبیعت به گوش می رسد، مقدمه تغییر و تحول و سرآغاز رویش و تکامل است؛ این دگرگـونی شگرف طبیعـت فرصتـی است  برای اندیشیـدن انسـان به عظمت کبـریایی و ابهـت یـزدانی، تا خویشتن خـویش را از نسیـان و غفلـت رهایـی بخشـد. امیدوارم سال۱۴۰۲ که مقـارن با ایـام مـاه مبارک رمضان ماه طاعت وبندگی اسـت به همـت کـوشش و جـوشش کارکنان خدوم شبکه بهداشت و درمان گچساران، رهـاوردی نیکـو از سرافـرازی و سربلنـدی را بـرای مردم عزیـزمان به ارمغـان آورد.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی و حلول سال نو، آرزومندم سال جدید به حول قوه الهی سال ظهور یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیه‌الله‌الاعظم (روحی‌له‌الفداء) باشد و در این سال سلامتی و طول عمر با عزت مقام معظم رهبری (مد‌ظله‌العالی)، توفیقات روزافزون برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و احسن‌الحال برای همه‌گان، ازدرگاه خداوند متعال و سبحان مسألت دارم.تاریخ انتشار : 1 فروردین 1402 15:12» اخبار مرتبط:

 • پیام تبریک فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت حلول سال نو
 • پیام نوروزی سرپرست شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد
 • پیام تبریک شهردار دوگنبدان بمناسبت آغاز سال نو
 • پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش گچساران به مناسبت فرارسیدن نوروز
 • در پیامی؛رئیس شورای شهر دوگنبدان سال نو را به مردم گچساران تبریک گفت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler