مشروح اخبار


» خبرخوش نوروزی نماینده گچساران و باشت برای جمعیت هلال‌احمرنماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته مجوز یک ماشین کمک‌دار امدادی و مجوز ایجاد پایگاه امدادی جاده‌ای برای هلال احمر گچساران گرفته شده است.

به گزارش راک نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سیدناصر حسینی‌پور همزمان با نخستین روز سال ۱۴۰۲ از محله اسکان ستاد استقبال و اطلاع‌رسانی مسافران و گردشگران نوروزی و طرح نوروزی جمعیت هلال احمر گچساران در ورودی این شهرستان بازدید کرد.
وی در حاشیه این بازدید در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: گچساران با توجه به اقلیم و آب و هوایی از ظرفیت خوب گردشگری برخوردار است.
وی بیان کرد: طبیعت جذاب و دیدنی این شهرستان هر ساله گردشگران و مسافران نوروزی بسیاری را به خود جذب می کند. نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امسال با وجود کم رنگ شدن ویروس کرونا بار دیگر سفرهای نوروزی با گستردگی بیشتری آغاز شده است.  
حسینی پور با اشاره به اینکه بهار طبیعت مقارن با بهار دلها،قرآن (ماه رمضان) شده است، بیان کرد :مسئولان و دستگاههای مربوطه باید به بهترین نحو به مسافران نوروزی و گردشگران خدمات ارائه کنند.  
وی با اشاره به بازدید از طرح نوروزی جمعیت جوانان هلال احمر گچساران گفت: با پیگیری های صورت گرفته مجوز یک ماشین کمک‌دار امدادی و مجوز ایجاد پایگاه امدادی جاده ای برای هلال احمر گچساران گرفته شده است.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید مکان یابی احداث این پایگاه امدادی از سوی جمعیت هلال احمر گچساران انجام و برای رئیس جمعیت هلال احمر کشور ارسال شود، تا احداث آن در سال جاری آغاز گردد.
سید حمید افرازیان رئیس جمعیت هلال احمر گچساران نیز اظهار کرد: مجوز یک پایگاه امداد و نجات هلال احمر با تلاش و پیگیری نماینده مردم گچساران و باشت گرفته شده است.  
وی ادامه داد: باید بین دو محور گچساران به دیلم گناوه و گچساران به چرام اولویت بندی صورت گیرد.  رئیس جمعیت هلال احمر گچساران عنوان کرد: با توجه به تصادفات بسیار در محور گچساران به دیلم گناوه این جاده ارتباطی برای ایجاد یک پایگاه امدادی هلال احمر پیشنهاد شده است.
افرازیان اضافه کرد: پس از اختصاص رتبه، کارهای احداث این پایگاه صورت خواهد گرفت و در سال جاری عملیات آن آغاز خواهد شد.تاریخ انتشار : 1 فروردین 1402 16:13» اخبار مرتبط:

 • خبرخوش نوروزی نماینده گچساران و باشت برای جمعیت هلال‌احمر
 • سقوط از کوه منجر به مرگ یک نفر در کهگیلویه و بویراحمد شد
 • توزیع بیش از24 هزار اقلام فرهنگی بین مسافران نوروزی گچساران
 • آغاز طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر گچساران+تصاویر
 • آشتی کلنگ و زمین گچساران/کلنگ‌زنی ساختمان امدادی هلال احمر گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler