مشروح اخبار


» اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در کهگیلویهفرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد. 

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد. 

 
به گزارش راک نیوز،سرهنگ سید محمد موسوی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: با مشارکت یگان‌های انتظامی شهرستان کهگیلویه طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و توقیف وسایل نقلیه متخلف در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد افزود: ماموران در اجرای این طرح تعداد ۳۴ دستگاه خودرو و ۱۱۰ دستگاه موتورسیکلت به علت تخلف راکبان و رانندگان آنها از جمله نداشتن گواهینامه، نداشتن مدارک شناسایی، پلاک مخدوش، ایجاد مزاحمت، حرکات نمایشی، ایجاد آلودگی صوتی و شیشه دودی توقیف و ضمن اعمال قانون به پارکینگ انتقال دادند. 
 
 موسوی تصریح کرد: همچنین در این طرح تعداد ۱۷۹ نفر متهم دستگیر که تعداد ۱۶ نفر از آنها به جرم سرقت، ۸۴ نفر از آنها به جرم مواد مخدر یا معتاد، کشف ۱۱ کیلو ۶۹۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر، تعداد ۲۳ نفر به جرم قاچاق کالا و ۵۶ نفر به جرم مابقی جرائم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند که از این تعداد دستگیر شدگان ۱۴۳ نفر از آنها سابقه دار بوده است. 
این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه این طرح ۸۸۵ عدد انواع قرص های روانگردان، ۸۹ فقره انواع سرقت، ۴ قبضه سلاح جنگی، ۳۷ قبضه سلاح شکاری، ۳هزار ۸۹۲ لیتر مشروبات الکلی و ۳۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط و ۶ واحد صنفی متخلف نیز پلمپ گردید.
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در پایان ضمن قدردانی از همراهی و همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرح های مختلف انتظامی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1402 13:23» اخبار مرتبط:

 • 2 خبر جدید از نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه
 • اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کهگیلویه
 • اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کهگیلویه
 • اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کهگیلویه
 • ۲۳سارق در اجرای طرح امنیت محله محور در گچساران دستگیر شدند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام