مشروح اخبار


» توضیح در مورد درگذشت ابوالفضل امیرعطاییارگان رسانه‌ای قوه قضائیه (میزان) به نقل از دادستان شهرری درباره طرح برخی شایعات در خصوص فوت ابوالفضل امیرعطایی، نوجوان ۱۶ساله توضیحاتی ارائه کرد.

طی روزهای گذشته برخی رسانه‌ها اخباری در رابطه با وضعیت نوجوانی به نام ابوالفضل امیرعطایی که متاسفانه جان خود را از دست داده است، منتشر کردند.

برخی رسانه‌های مدعی شدند که ابوالفضل امیرعطایی، نوجوان ۱۶ ساله همزمان با حوادث سال گذشته از ناحیه سر مورد اصابت گلوله گاز اشک‌آور قرار گرفته و بعد از ۸ ماه فوت کرده است.

خبرگزاری میزان به نقل از رحیمی دادستان شهرری نوشت:

* این فرد ساکن دولت آباد شهرری بوده است. در روز حادثه این نوجوان به همراه یکی از دوستانش با موتورسیکلت برای خرید به منطقه دیلمان می‌رود که از پشت جسم سختی به سرش برخورد می‌کند و پس از این حادثه وارد زندگی نباتی می‌شود.

* پس انتقال این فرد به اتاق عمل برای بررسی بیشتر، هیچ جسم یا شیئی در سر وی پیدا نشده است و نظر نهایی پزشک که در پرونده پزشکی او نیز موجود است فقط بر برخورد جسم سنگین به سر او تاکید دارد.

* در پی وقوع این حادثه پرونده‌ای در دستگاه قضایی تشکیل و به شعب تحقیق دادسرا ارجاع داده شد و موضوع به دقت مورد بررسی قرار گرفت.

* با توجه به اینکه حادثه در زمان وقایع سال گذشته و بروز شلوغی در شهرری به وقوع پیوسته بوده، اولین فرضیه‌ای که از سوی قاضی پرونده مورد بررسی قرار می‌گیرد حضور یا عدم حضور نیروهای انتظامی یا حافظ امنیت در منطقه بوده که در تحقیقات به عمل آمده مشخص می‌شود در زمان بروز حادثه برای مرحوم امیرعطایی، هیچ نیروی پلیس یا حافظ امنیتی در منطقه محل حادثه حاضر نبوده است.

* طبق معاینات انجام شده، گزارش موجود در پرونده و تحقیقات انجام‌شده تا امروز مشخص شده که گلوله جنگی یا پوکه گاز اشک‌آور به سر ابوالفضل امیرعطایی برخورد نکرده است.

* هنوز مشخص نیست جسم برخوردکرده به سر ابوالفضل امیرعطایی چه بوده است و پزشکی قانونی در حال بررسی پرونده است.

* ابوالفضل امیرعطایی از تاریخ ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ تا تاریخ ۲۰ بهمن در بیمارستان تحت درمان بوده و پس از آن در منزل نگهداری می‌شده است.

* با وجود تشکیل پرونده از سوی دستگاه قضا در این حادثه اما تاکنون هیچ شکایتی از سوی والدین یا اقوام ابوالفضل امیرعطایی ثبت نشده است.تاریخ انتشار : 7 خرداد 1402 12:11» اخبار مرتبط:

 • آخرین وضعیت ابوالفضل پورعرب در بیمارستان
 • بازداشت شهردار منطقه ۱۵ تهران با دستور مرجع قضایی
 • پرداخت وام 100 میلیاردی به یک فوتبالیست
 • پرونده تیراندازی در بندرعباس روی میز دادستان انقلاب
 • خودکشی در کلانتری با بند شلوار کردی؟!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام