مشروح اخبار


» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:تامین نیازهای جوانان اولویت مهم در استان باشد  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین نیازهای جوانان از اولویت های مهم استان باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین نیازهای جوانان از اولویت های مهم استان باشد.

به گزارش راک نیوز،سیدجواد هاشمی مهر در نشست ساماندهی امور جوانان استان اظهار داشت: شناسایی مستمر نیازهای فکری و فرهنگی جوانان و رفع مشکلات باید مورد توجه جدی همه دستگاه های اجرایی اقتصادی، فرهنگی و بانکی قرار گیرد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری بر هویت بخشی به جوانان تاکید کرد و افزود: پشتیبانی از جوانان در عرصه های مختلف باید مورد توجه همه دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.
وی سه ماهه تابستان را فرصتی مناسب برای پر کردن و غنی سازی اوقات فراغت جوانان دانست و گفت: در این ایام باید فرصت را برای برپایی کلاس های آموزشی و کسب کارهای نوین فراهم کرد.
هاشمی مهر تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی و ورزش استان با همکاری یکدیگر برنامه ها و مسابقات ورزشی برای جوانان تدارک ببینند.
معاون سیاسی اجتماعی و فرهنگی استانداری خاطرنشان کرد: فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش هم برای جوانان علاقمند به کسب مهارت های فنی و حرفه و دیگر آموزش های کارگاهی زمینه را فراهم سازد. 
سیدجواد ابراز داشت از مدیران دستگاه‌های اجرایی انتظار می رود که از ظرفیت جوانان در عرصه های مختلف خلافیت، پویایی، نوگرایی و سیاست گذاری ها بهره گیرند.
 وی تصریح کرد: توجه به جوانان از سیاست های کلی نظام و جز تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اشتغال، مسکن و ازدواج را مهمترین مطالبه حوزه جوانان دانست وعنوان کرد: باید ظرفیت های قانونی و دولتی برای رفع این مشکلات در استان به کار گرفته شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خاطرنشان‌ کرد: اوقات فراغت جوانان در ایام تابستان با برنامه های متنوع فرهنگی و معنوی برنامه ریزی شود.
 سیدجواد بیان کرد: حسینیه ها، مساجد و کانون های فرهنگی از ظرفیت های  مهمی است که با برنامه ریزی های لازم باید از این ظرفیت موجود استفاده حداکثری صورت گیرد.
هاشمی مهر تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی با تعامل و مشارکت چه در زمینه آموزش و فرهنگ سازی و چه در پرداخت تسهیلات بانکی نهایت تلاش و همکاری خود را با جوانان به کار گیرند.
در این نشست هر کدام از اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای کاهش رفع مشکلات و آسیب‌های اجتماعی و هرچه غنی ترسازی اوقات فراغت جوانان در تابستان پرداختند.تاریخ انتشار : 10 خرداد 1402 15:15» اخبار مرتبط:

 • معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:زمینه ازدواج اسان جوانان ...
 • با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار:پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ک ...
 • معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:ضرورت اطلاع رسانی از ا ...
 • معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:امور جوانان و ترویج ازدوا ...
 • یک خبر جدید از حوزه معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویر ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام