مشروح اخبار


» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:برنامه ریزی مناسب برای خدمات رسانی بهتر به زائر اربعین حسینی ضروری استمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت برنامه‌ریزی مناسب برای خدمت رسانی هر چه بهتر و زائران اربعین حسینی تأکید کرد.

برنامه ریزی مناسب برای خدمات رسانی بهتر به زائر اربعین حسینی ضروری است 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت برنامه‌ریزی مناسب برای خدمت رسانی هر چه بهتر و زائران اربعین حسینی تأکید کرد.
به گزارش راک نیوز،عیسی شهامت در نشست هماهنگی ستاد اربعین حسینی استان افزود: تلاش کنیم با بسیج امکانات آئین اربعین حسینی امسال باشکوه تر از سال گذشته برگزار  شود.
وی تاکید کرد: امسال همه دستگاه های اجرایی باید پای کار باشند و از ظرفیت‌های مردمی به شکل حداکثری در این خصوص بهره گرفت.
شهامت تصریح کرد: همه ادارات و ارگان های مختلف باید خود را موظف به خدمت‌ رسانی برای برگزاری مراسم اربعین بدانند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بر تکمیل زیرساخت های لازم در سریع ترین زمان ممکن برای پذیرایی از زائران اربعین در مرز ها تاکید کرد.
شهامت با بیان اینکه موکب داران نقش بسزایی در ارائه خدمات مناسب به زائران پیاده روی اربعین دارند گفت: تدابیر لازم برای اعزام به موقع موکب داران با تجهیزات کامل فراهم شود.
وی بر لزوم  اطلاع رسانی کامل، صحیح و به موقع به مردم برای جلوگیری از بروز مشکلات تاکید کرد و گفت: برای ارتقاء کیفیت مراسم حماسی و معنوی اربعین حسینی و خدمات رسانی نظارت کامل صورت گیرد.
شهامت تصریح کرد: کمیته های ستاد اربعین حسینی نقاط ضعف گذشته را در برنامه‌ریزی‌ها مدنظر قرار دهند و نسبت به رفع آنها اقدام  نمایند.
وی بر ضرورت اطلاع رسانی زائران در امور فرهنگی اجتماعی و تامین نیازهای سفر و توصیه های بهداشتی تاکید کرد. 
معاون عمرانی استانداری افزود: لازم است با استفاده از ظرفیت کمیته های اطلاع رسانی، کمیته های دیگر بسته های کامل آموزشی و توجیهی تهیه کنند تا موضوع آموزش و آگاه سازی به نحو مطلوب انجام گیرد.
شهامت تاکید کرد: هر فعالیتی که در مراسم اربعین حسینی انجام می گیرد مستند سازی و به ستاد مرکزی برای ارزشیابی ارائه گردد.
در این نشست مدیران و معاونین نظرات و پیشنهادات خود را جهت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزاری این مراسم معنوی بیان کردند.تاریخ انتشار : 11 خرداد 1402 17:39» اخبار مرتبط:

 • دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی خبر داد: خروج از کشور برای مراسم اربعین منوط ب ...
 • معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد :مردم از پرداخت نذور ...
 • ویژه برنامه‌های اربعین حسینی در موکب طریقه الکربلا گچساران برگزار می‌شود+جز ...
 • راه اندازی 25 موکب از کهگیلویه و بویراحمد برای پذیرایی از زائران حسینی
 • معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: نام نویسی از متقاضیان شرکت در آی ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام