مشروح اخبار
 » نرخ‌ بلیت‌ پروازهای‌ خارجی بازهم افزایش‌ یافت!

 این در حالی است که هیچ گونه بخشنامه کتبی درباره این افزایش نرخ دلار برای ما ارسال نشده است. او ادامه داد: این افزایش دوباره نرخ بلیت پروازهای خارجی، به دفاتر خدمات مسافرتی شوک وارد کرده است و برنامه ریزی بسیاری از مسافران را با مشکل رو به رو کرده است. 


raaknews: نرخ بلیت پروازهای خارجی که ۲۳آبان ماه امسال، بر اساس دلار ۱۲۲۶تومانی محاسبه می‌شد، از ۲۴آبان ماه با بخشنامه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) بر اساس نرخ هر دلار ۲۴۹۲تومان که همان نرخ ارز مبادله ای بود، محاسبه شد و محاسبه نرخ بلیت پروازهای خارجی از روز پنج شنبه گذشته به نرخ هردلار ۳۶۷۰تومان افزایش یافت. یکی از مدیران آژانس های هواپیمایی و مسافرتی با تایید این خبر، اظهار داشت: روز پنج شنبه گذشته و بدون اطلاع قبلی، به ناگاه نرخ هر دلار برای پروازهای خارجی بر روی سیستم از حدود ۲۵۰۰تومان به نرخ هردلار۳۷۶۰تومان افزایش یافت. 

وی افزود: این در حالی است که هیچ گونه بخشنامه کتبی درباره این افزایش نرخ دلار برای ما ارسال نشده است. او ادامه داد: این افزایش دوباره نرخ بلیت پروازهای خارجی، به دفاتر خدمات مسافرتی شوک وارد کرده است و برنامه ریزی بسیاری از مسافران را با مشکل رو به رو کرده است. 

این مدیر آژانس هواپیمایی با بیان این که از روز پنج شنبه گذشته (۱۲بهمن ماه) نرخ ارزی که مبنای محاسبه بلیت پروازهای خارجی است، به ۳۶۷۰تومان افزایش یافته است افزود: این افزایش نرخ باعث ایجاد مشکل برای مسافران نوروزی خارج کشور شده است. وی تصریح کرد: نرخ بلیت پروازهای خارجی در تمام مسیرها به جز مسیرهای بغداد و نجف، بین ۳۶ تا ۸۰درصد افزایش یافته است و در بعضی پروازها، این افزایش قیمت بیشتر نیز می‌باشد. 

وی افزود: به عنوان مثال نرخ بلیت پرواز مشهد - کوآلالامپور - مشهد که بیش از این یک میلیون و ۸۳۸هزار و ۴۰۰تومان بوده است، به ۲میلیون و ۷۳۳ هزار و ۴۰۰تومان افزایش یافته است. نرخ بلیت مسیر هوایی تهران - پاریس - تهران از حدود یک میلیون و ۴۰۰هزار تومان به ۲میلیون و ۳۰۰هزار تومان افزایش پیدا کرده است. 

او ادامه داد: نرخ پرواز تهران - لندن - تهران از یک میلیون و ۶۸۰هزار تومان به ۲میلیون و ۴۸۵هزار و ۹۰۰تومان رسیده است. نرخ بلیت مسیر هوایی تهران - پکن - تهران از ۲میلیون و ۲۸۰هزارتومان به ۳میلیون و ۴۵۴هزار تومان افزایش پیدا کرده است. به گفته این مدیر آژانس هواپیمایی، نرخ بلیت مسیر هوایی مشهد - جده - مشهد از یک میلیون و ۹۴۵هزار و ۷۰۰تومان به ۲میلیون و ۸۹۴هزار تومان افزایش یافته است. همچنین نرخ پرواز مشهد - دبی - مشهد از ۷۱۳هزار و ۹۰۰تومان به یک میلیون و ۲۵۳هزار و ۸۰۰تومان افزایش پیدا کرده است.

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1391 18:29» اخبار مرتبط:

 • ‌بلیت هواپیما به زودی گران می‌شود
 • ارزان‌ترین و گران‌ترین بلیت هواپیما
 • از امروز نرخ بلیت قطار تا 20 درصد افزایش یافت
 • نرخ بلیت پروازهای خارجی 2 برابر شد
 • لیست قیمت جدید بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام