مشروح اخبار


» یک مهاجم در حد لوکادیا در راه پرسپولیسگویا مسئولان باشگاه پرسپولیس اخیرا در مورد یک مهاجم به نتایج مثبتی رسیده‌اند و این موضوع نزد یحیی گل‌محمدی مطرح شده است. اتفاقی که سال گذشته هم در مورد لوکادیا رخ داد. 

به گزارش راک نیوز وبه نقل از خبرآنلاین: پرسپولیس در فاصله تقریبا ۲۴ روز مانده به اولین دیدارش مقابل النصر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هنوز مهاجم مدنظر خود را برای تقویت تیمش در خط حمله جذب نکرده است و این مساله بیش از پیش هواداران این تیم را نگران کرده است. ضمن اینکه عملکرد ضعیف خط حمله سرخپوشان در بازی‌های اخیر این تیم در لیگ برتر به‌خوبی نشان داده که سرخپوشان بیش از هر زمان دیگری به مهاجم ششدانگ نیاز دارند.

در همین راستا رضا درویش شب قبل از بازی تیمش با ذوب‌آهن نشست مهمی را با یحیی گل‌محمدی برگزار کرد. سرخپوشان خوب می‌دانند که برای جذب مهاجم خارجی ابتدا باید بودجه آن را مشخص کرده و تراز مالی را در بودجه ارائه‌شده به سازمان لیگ فراهم کنند. در کنار این مساله ایجنت‌های نزدیک به باشگاه پرسپولیس در تلاش بوده و هستند تا از طریق مدیریت این باشگاه به یحیی گل‌محمدی مهاجم معرفی کنند و فقط این نباشد که یحیی از طریق ایجنت‌های نزدیک به خود به باشگاهش مهاجم معرفی کند.

گویا مسئولان باشگاه پرسپولیس اخیرا در مورد یک مهاجم به نتایج مثبتی رسیده‌اند و این موضوع نزد یحیی گل‌محمدی مطرح شده است. اتفاقی که سال گذشته هم در مورد لوکادیا رخ داد. به هر حال باشگاه پرسپولیس در نظر دارد در هفته جاری پروژه جذب مهاجم نوک را نهایی کرده و درنهایت یک خرید خارجی در خط حمله برای تیم‌شان داشته باشند. ضمن اینکه از زمان نقل و انتقالات داخلی فقط ۴ روز دیگر باقی مانده است و باید دید پرسپولیس برای اینکه بتواند تراز مالی‌اش را جهت جذب مهاجم خارجی میزان کند آیا باز هم بازیکنی را از لیست خود کنار خواهد گذاشت یا نه.تاریخ انتشار : 4 شهریور 1402 10:52» اخبار مرتبط:

 • تیم یحیی نه مهاجم نوک قابلی جذب کرده نه دروازه‌بانی برای رقابت با بیرانوند/ ...
 • غیررسمی؛ شیخ دیاباته به پرسپوليس پیوست
 • عکس و استوری همسر مهاجم هلندی پرسپولیس
 • قول سرخ ها برای حل مشکل مهاجم خارجی
 • هفتمین خرید پرسپولیس کیست ؟ مهاجم خارجی در راه پرسپولیس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام