مشروح اخبار


» 3 خبر جدید از استانداری کهگیلویه و بویراحمداستاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: طرح ملی «شهریاران» در سطوح مختلف شهرستانی، بخشی ها و روستاها به خوبی اجرا شود.

استاندار کهگیلویه و بویر احمد:

طرح ملی «شهریاران» به خوبی اجرا شود
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: طرح ملی «شهریاران» در سطوح مختلف شهرستانی، بخشی ها و روستاها به خوبی اجرا شود.
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، سید علی احمدزاده امروز دوشنبه با بیان اینکه، اجرای طرح ملی شهریاران با هدف مشارکت و به میدان آوردن مردم  در فعالیت های حکمرانی است تاکید کرد: در مرحله نخست، اهداف این طرح مهم باید بین مردم و مسئولین به خوبی تبیین شود.
احمدزاده عنوان کرد: این طرح میدانی، بسترسازی شده تا به صورت ترکیبی و در سطحی فراگیر و با هدف شتاب بخشی و تسریع در تحقق اهداف مردمی سازی دولت بکار گرفته شود.
وی با بیان اینکه، دولت سیزدهم در مطلع گام دوم انقلاب اسلامی با شعار «دولت مردمی» و با هدف به میدان آوردن مردم و مشارکت و ایفای نقشی موثر آنها در امور تاکید داشتند افزود: برهمین اساس طرح ملی شهریاران برای اجرا تدارک دیده شد.
رئیس ستاد امور مردمی سازی دولت در استان بر اهتمام جدی دولت برای اجرای این طرح اشاره و اهداف اصلی این حرکت را کمک به حل مسائل و رفع مشکلات مردم، امید آفرینی و تقویت سرمایه های اجتماعی عنوان کرد.
احمدزاده از اهداف طرح، تبیین و جاری سازی مفهوم مردمی سازی دولت در بین مسئولان، شناسایی و الگو پذیری اقدامات موفق، ارائه راهکارهای عملی، حل مسائل با واسطه مردم  با بسترسازی مسئولین بیان کرد.
وی از دیگر اهداف این مهم را فعالسازی حلقه های میانی و گروه های مردمی به ویژه در حوزه اقتصادی در سطوح مختلف شهرستان ها برشمرد.
استاندار با بیان اینکه ایده های مردمی سازی دولت در این طرح مدنظر است ابراز داشت: نقش محوری مردم و جهادی عمل کردن آنها از اهداف دولت مردمی بوده که راهبرد مهم این طرح ملی است.
وی عنوان کرد: همه مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران، بخشداران و شهرداران با توجه به اهمیت موضوع در اجرای کامل این طرح هماهنگی و همکاری لازم را داشته باشند.
به گفته احمدزاده، مخاطبان این طرح اغلب شامل نخبگان، معتمدان، حلقه های میانی، فعالان جهادی و گروه ها و سازمان های مردم نهاد هستند.
استاندار یادآور شد: مخاطبان طرح با برنامه ها و اقدامات شاخص در بخش های عمرانی، اقتصادی، کشاورزی، فرهنگی و اجتماعی، بهداشت و درمان و مذهبی فعالیت دارند.
وی عنوان کرد: اجرای این  طرح ملی مراحلی دارد که شامل پویش رسانه‌ای، گفتمان و اقدامات موفق مردمی؛ فراخوان طرح؛ نحوه شکل گیری و فعالسازی طرح و در نهایت ارزیابی استانی اقدامات انجام شده است.
**************************
ملاقات مردمی معاون توسعه مدیریت استانداری برگزار شد
ملاقات مردمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، مرادعلی پیوند روز دوشنبه در ادامه برنامه ملاقات‌ های عمومی پاسخ‌گوی جمعی از مراجعه کنندگان بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد در برنامه چهار ساعته ملاقات عمومی به درخواست‌های متعدد مردمی پاسخ داد. 
‌وی بیان کرد: اغلب کسانی که به حوزه معاون پشتیبانی و توسعه استانداری مراجعه می‌کنند به دنبال شغل هستند و دغدغه اشتغال برای خود و فرزندانشان را دارند.
پیوند تصریح کرد: جذب در ادارات استان تنها از طریق آزمون امکان‌پذیر است و به غیر از این موارد امکان جذب وجود ندارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: برخی از افراد به دنبال تسهیلات اشتغالزایی هستند تا زمینه اشتغالزایی خود و چند نفر دیگر را فراهم کنند که با آنها به خوبی همکاری می شود.
وی ابراز داشت: عده ای هم مشکلات معیشتی و بیماری دارند و خواستار این هستند که تحت پوشش یکی از ادارات حمایتی کمیته امداد امام (ره) و یا بهزیستی قرار بگیرند که اقدامات لازم برای آنها انجام می‌شود.
**************************
تامین زیرساخت ها برای اتصال شعب اخذ رای کهگیلویه و بویراحمد به فیبرنوری
مدیرکل فناوری اطلاعات، ارتباطات و شبکه دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تامین زیرساخت ها برای اتصال شعب اخذ رای استان به فیبرنوری خبر داد.
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، آرش ملک زاده روز دوشنبه  در جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان از انعقاد تفاهم نامه شرکت مخابرات ایران و ستاد ستاد انتخابات وزارت کشور برای اتصال شعب اخذ رای استان به فیبرنوری خبر داد.
وی اظهار داشت: مصوب شد لیست تمامی شعب اخذ رای برای بررسی و امکان سنجی نقاط مختلف استان به شرکت مخابرات تحویل داده شود.
ملک‌زاده ضمن اعلام وظایف کمیته و اهمیت آن با توجه به الکترونیکی بودن بسیاری از فرآیندهای انتخابات از پیش ثبت نام، ثبت و ارسال صورتجلسات در سامانه جامع انتخابات تا پایان فرآیند انتخابات خبر داد.
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان با اشاره به تشکیل منظم جلسات کمیته فناوری ستاد انتخابات افزود: نظارت بر ارتباطات مخابراتی و آنتن دهی شعب اخذ رای و ارتباطات بخشداری ها و فرمانداری ها با شعب اخذ رای و شبکه وزارت کشور مورد تاکید است.
به گفته ملک زاده در کمیته های متناظر شهرستانی، نظارت بر انتخاب کاربران شعب در ماه های پیش رو تا پایان فرآیند انتخابات انجام می شود.
این جلسه با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری، مدیرفناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، مدیرکل زیرساخت ارتباطات استان، مدیرعامل شرکت مخابرات، نماینده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، نماینده توزیع نیروی برق استان و سایر اعضاء برگزار شد.تاریخ انتشار : 4 مهر 1402 12:33» اخبار مرتبط:

 • معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد به درخواست‌های ۹۳ ...
 • تغییر یکی دیگر از مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد
 • برگزاری نشست هم اندیشی و بررسی وضعیت ارتباطات شهرستان مارگون
 • رئیس و اعضای ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند
 • طی احکامی جداگانه از سوی استاندار؛ رئیس و اعضای ستاد انتخابات کهگیلویه و بو ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام