مشروح اخبار


» موحد و خلق حماسه ای دیگر از دیار حماسه هاشور و شعور مردم بهمئی آنچان خروشید که سوز سرمای واپسین روزهای دیماه را فائق آمد.

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین راک نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

*موحد و خلق حماسه ای دیگر از دیار حماسه ها*

شور و شعور مردم بهمئی آنچان خروشید که سوز سرمای واپسین روزهای دیماه را فائق آمد.
در روزهای سرد محفل رقبا، غوغای بهمئی موحد را به فتح هفتم نزدیک تر کرد.
 موحد همیشه یک پای سیاست کهگیلویه ی بزرگ بوده و هست، موحد همواره بوده حتی زمانی که قبای بهارستان را از دیار بهبهان به تن کرد، اما امروز موحد در بطن ماجراست، همه ی چشم ها به او دوخته شده، هواداران به *اشتیاق* نظاره میکنند و رقبا به *حسرت*... 
غوغای بهمئی هنوز در میانه ی راه است و انگشت حیرتی که از این استقبال و محبوبیت به دهان مانده. مردمداری موحد را پایانی نیست، هر چه هست زایش است و رویش.
طوفانی که در بهمئی وزیدن گرفت در منتهی الیه حوزه ی انتخابیه اثراتش را نمایان کرده و میکند. بهمئی همواره برای موحد خوش یُمن بوده.
 غیرت، شجاعت، صداقت با بهمئی عجین شده و موحد این را با تمام وجود لمس کرده است. هر چه بهار انتخاباتی موحد در بهمئی شکوفا شده، خزان رقبا را پُر رنگ تر نمود.
حماسه در بهمئی، آن دیار ماغر و الوان همواره شکلی مردمی داشته است، بدین گونه که همیشه این مردم بودند که حماسه را رقم زده اند و خالق حماسه بودند. حتی در آنجاییکه حماسه شکلی فردی و نه جمعی به خود گرفته بود،
پرفسور کریم مجتهدی در یک سخنرانی تعریف خود از حماسه را؛ در این می داند که فرد (مردم) اراده کنند و بخواهند و انجام دهند.
چند روز اخیر نیز در دیار حماسی و اسطوره پرور بهمئی، حماسه ای دیگر رقم خورد.
 مردم بهمئی اراده کردند و خواستند برای خلق حماسه، *مردم حماسه سرا و اساطیری این دیارِ دیرینه، در خیزشی بی بدیل همه باهم و یکصدا فریاد عزت خواهی سر دادند* و با دعوت از موحد خواهان امتداد عزت و توسعه شدند. حماسه از شور و شعور توسعه طلبی به پاسداشت خدمات ارزنده و کم سابقه ی موحد برای مردم سرزمین تاریخ و فرهنگ، مردمانی که با خیزش دوباره ی خود، پیام روشنی به همگان دادند و خواست و درخواست خود را جهت حمایت از ( ریل گذار توسعه در استان ) محمد اعلام داشتند.
استقبال به گونه ای بود که تیم همراهان موحد جهت انجام به موقع همه برنامه های دعوت، با مشکل روبرو شده بود. 
مردمان قدردان و قدرشناس بهمئی که قریب به سه دوره طعم ناخوش درجا زدن و چه بسا پسرفت را با گوشت و پوست و استخوان خود لمس و درک کرده بودند و پس از دوازده سال دوری از دریافت هرگونه خدمات زیرساختی دور قبل حمایتی جانانه از موحد کردند، در این دور نیز برای امتداد توسعه ای که از دور قبل بدان دست یافتند راهی و نامی جز موحد بر زبان و در دل ندارند و همین اصلی ترین دلیل برای خلق حماسه چند روزه اخیر بود.تاریخ انتشار : 28 دی 1402 18:20» اخبار مرتبط:

 • پیام نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلا ...
 • چرا موحد مجدداً با اقبال عمومی روبرو خواهد شد؟
 • حجت الاسلام موحد:باز هم مردم ایران حماسه ساز شدند تا خواب آشفته دشمنان تعبی ...
 • تصاویر هوایی از حماسه تاریخی مردم بهمئی در نطق سخنرانی سید محمد موحد
 • " دیشموک " سازِ دوم آهنگ پیروزی برای " سناتور " شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler