مشروح اخبار


» موحد محبوب است و محبوبیت متاعی خریدنی نیست که با پول یا وعده معامله شودموحد خردمندی استثناست،قدرت تشخیص او مثال زدنی است،کسی که برای دولت های مختلف و وزرای گوناگون از اصلاح طلب مشارکتی تا اصولگرای منتسب به پایداری قانون مصوب کرد،برای احقاق حق موکلینش تعامل کرد، مبارزه کرد و در اکثریت این موقعیت ها سربلند و موفق بیرون آمد.

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین راک نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.


*" مرد خردمند هنر پیشه را*

 *عمر دو بایست در این روزگار*
*تا به یکی تجربه آموختن*
*با دگری تجربه بردن بکار "*
*موحد محبوب است و محبوبیت متاعی خریدنی نیست که با پول یا وعده معامله شود.*
موحد خردمندی استثناست،قدرت تشخیص او مثال زدنی است،کسی که برای دولت های مختلف و وزرای گوناگون از اصلاح طلب مشارکتی تا اصولگرای منتسب به پایداری قانون مصوب کرد،برای احقاق حق موکلینش تعامل کرد، مبارزه کرد و در اکثریت این موقعیت ها سربلند و موفق بیرون آمد.
موحد نادره مردی پایان ناپذیر و سرشار از انرژی است، آیا کسی تا حالا شنیده است خستگی بر او چیره شده است؟ قطعاً خیر.
نشان به همان نشان که بر سنگ سنگ بنای کهگیلویه امروزی رد امضاء این وکیل مبرز را خواهید دید.براستی کدام سیاستمدار چون موحد تاب تحمل این حجم از فشار و بار روانی مشکلات کاری را دارد؟
موحد این روحانی درد آشنا چنان با فرهنگ سیاسی کهگیلویه و بویراحمد عجین شده است که گویی انتخابات بدون او معنایی ندارد، هرچند که هماورد میدان سیاست برای او کمیاب و شاید هم نایاب باشد.
موحد پاکدست است.سیاستمداری به تجربه موحد که خود برخواسته از محرومترین مناطق کهگیلویه بزرگ بود،نه خود را گم کرد و نه مثل بعضی از هم صنفی های قدیم و جدیدش کیسه برای خودش دوخته است.
این موحد باتجربه و این سیاستمدار قابل برای اتمام کارهای نیمه تمام چهار سال اخیرش که بعد از یک دوره فترت ۱۲ ساله در کهگیلویه بزرگ آغاز نموده است و حتی کارهایی که یادگار دوران قبل از ۸۶ او می باشد و متاسفانه اسلافش ناتوان در انجام و پیگیری آنها بودند دوباره پا به میدان رقابت های انتخاباتی گذاشته است.
موحد که خود را وامدار یکی از نجیب ترین مردم ایران زمین میداند قصد ندارد،یکبار دیگر صحنه را به کسانی که از عملکرد فقط ادعای آن را دارند واگذار کند تا شاید بتواند پاسخی درخور به اعتماد مجدد و چندین باره موکلین شایسته اش بدهد.
موحد یک انسان معمولی است مانند همه انسانها اما با پشتکاری چند برابر و صداقتی کم نظیر.
موحد محبوب است و محبوبیت متاعی خریدنی نیست که با پول یا وعده معامله شود.موحد دلهای ده ها هزار انسان شریف ساکن کهگیلویه بزرگ را همراه خود دارد و این چنین است که هر وقت پا به صحنه رقابت های انتخاباتی گذاشت تنهایی را احساس نکرد.
موحد محبوب است،اما گاهی از سر استیصال، معدود مخالفانش به او ناشیانه حمله ور می شوند و برای زمین زدنش از هیچ دسیسه ای کوتاهی نمی‌کنند.ولی او استوار ماند و می ماند. بی شک خدا هم او را دوست دارد و یار و نگهبانش است.
یار مردان خدا باش که در کشتی نوح
هست خاکی که به آبی نخرد طوفان را
*سعید علوی*تاریخ انتشار : 2 بهمن 1402 22:20» اخبار مرتبط:

 • تحلیلی بر انتخابات کهگیلویه بزرگ؛ ماندگاری ابدی مردی از جنس مردم
 • *انکار واقعیت مانع وقوع آن نیست*
 • چرا موحد مجدداً با اقبال عمومی روبرو خواهد شد؟
 • نقش موحد در توزیع قدرت و تولید دموکراسی پاسخی به یاداشت ( مشروطه، موحد و ع ...
 • موحد هم فعال سیاسی است هم مصلح اجتماعی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler