مشروح اخبار


» تشکیل پروپاگاندای رسانه ای علیه نماینده مردم/موحد ناممکن ها را ممکن میکندمردم انقلابی همواره با مشارکت گسترده  در انتخابات ضمن اعلام وفاداری خود به آرمان های شهدا و امام شهدا هم در اداره و تعیین مدیریت کشور و هم در خنثی کردن دشمنی دشمنان بزرگترین نقش را ایفا کردند و مردم استان ما خصوصا مردم ولایت مدار و با بصیرت کهگیلویه بزرگ همواره بیشترین مشارکت را داشته اند .

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین راک نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۱۱ اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.

یکی از دستاوردهای مهم  نظام سیاسی جمهوری اسلامی، ارائه ی الگوی مردم سالاری دینی و تحقق آن است که مردم اساسی‌ترين نقش را در اين نظام دارند همانطور که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به آن اشاره فرمودند.
مردم انقلابی همواره با مشارکت گسترده  در انتخابات ضمن اعلام وفاداری خود به آرمان های شهدا و امام شهدا هم در اداره و تعیین مدیریت کشور و هم در خنثی کردن دشمنی دشمنان بزرگترین نقش را ایفا کردند و مردم استان ما خصوصا مردم ولایت مدار و با بصیرت کهگیلویه بزرگ همواره بیشترین مشارکت را داشته اند .
اما متاسفانه امروز با نزدیک شدن به انتخابات یک پروپاگاندای رسانه ای علیه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است که تمام مرز های اخلاقی ، انسانی ، شرعی و وجدانی را زیر پا گذاشته و خط بطلانی بر آخرت خود برای دنیای دیگران کشیدند .
این گونه قلم زدن و یادداشت های افراطی و رادیکالی که اکثرا بدون نام و نشان نویسنده منتشر میشود خارج از اخلاق و واقعیت های جامعه است و جز ایجاد موج بحران سازی  و القای ناامیدی و یاس در بین مردم چیز دیگری به همراه ندارد.
این جریان خاص با سیاه نمایی علیه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با ایجاد فضای مسموم و مخرب سعی در تهییج جامعه دارد تا در این فضا موج سواری کنند و به خواسته های واهی و باطل خود برسند.
اتاق فکر این جریان با ایجاد کارخانه دروغ سازی ، شبهه سازی ، تخریب ، تهمت و‌...تلاش میکنند با بیان مطالب کذب که ناشی از تنفر و تعصب است مغرضانه افکارعمومی را تشویش و احساسات مردم را جریحه دار کنند تا مورد توجه رسانه ها و سایت ها قرار بگیرند چرا که نشان دادند بیش از آنکه دلواپس مردم کهگیلویه بزرگ باشند دغدغه دیده شدن دارند که این هم ناشی از طرد شدنشان توسط همین مردم است.
وگرنه چطور میشود که نزدیک انتخابات به یک باره همه دلسوز مردم می شوند و مشکلات کهگیلویه بزرگ را پیراهن عثمان میکنند.
اما حاج آقای موحد خدمت به مردم را در بازه زمانی خاص خلاصه نکرده و ایشان نه تنها در قاموس وکسوت نمایندگی بلکه زمانی که 12 سال نماینده کهگیلویه نبود خانه اش خانه مردم وسفره اش سفره مردم بوده و همواره پیگیر مسائل و مشکلات آنان  بود و هر آنچه داشت برای خدمت به کهگیلویه بزرگ در طبق اخلاص گذاشت و به تمام معنا زندگی خود را وقف خدمت به مردم کرد.
موحد به صورت مستقیم ، بدون واسطه و به طور مداوم چه در هرم سبز بهارستان و چه در منزل شخصی خود با مردم در ارتباط بوده و هست.
ایشان با صبر و بردباری پاسخگوی تمام مردمی است که به گره گشایی مشکلاتشان به دستان موحد ایمان دارند و به همین دلیل مردم او را ملجأ و پناهگاه خود می دادند چرا که می دانند ناممکن ها را موحد ممکن میکند.
آیا این نشانه بارز از مردمی بودن و مردم داری ایشان نیست؟
او در دل و قلب مردم جای دارد و ثابت کرد که متعلق به مردم و برای مردم است و این رمز ماندگاری موحد است.
همین پایگاهی که موحد در قلب مردم ساخته آنها را عصبانی کرده و باعث شده است افراد قلیل با بغض و نفرت پراکنی و از روی عجز و ناتوانی روی به چنین بازی کثیف سیاسی آورند و پروپاگاندای رسانه ای راه بیاندازند.
اما علی رغم همه نامهربانی ها ، توهین ها ، تهمت ها ، تخریب ها و...موحد کما فی السابق اخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده است و در سکوتی پر معنا به دور از هیاهوها و بداخلاقی های سیاسی به کار خود که خدمت به مردم است ادامه می دهد و این صبر جز از موحد بر میاید و خدا يار صابرين است.
ما اعتقاد وافر داریم که نقادی و نقد پذیری مهم ترین و اصلی ترین راه پیشرفت یک جامعه است ، اگر در یک جامعه مطالبه گری و پرسش گری نباشد آن جامعه سرانجامش نابودی است.
اما از آن طرف با تهمت زنی ، تخریب ، دروغ و...مخالف هستیم و مقابل این جریان تمام قد خواهیم ایستاد.
به فرمایش رهبری معظم نقد و نقد پذیری واجب است، تهمت و لجن پراکنی حرام است و این فرمایش حضرت آقا برای ما حجت است.
ما حاج اقای موحد را عاری از خطا و اشتباه نمی دانیم و خود ما بارها ایشان را مورد نقد قرار دادیم اما در کنار نقدها و گلایه های که داریم خدمات ارزنده و قابل تقدیری داشتند  که در وهله اول خدمات نظام و انقلاب هستند که باید بیان شود ولی بعضی از بزرگواران از دایره انصاف خارج شدند و مسیر ناصوابی را انتخاب کردند
که گویا هیچ اقدام مثبتی صورت نگرفته و این را خیانت به نظام و انقلاب می دانم.
در پایان از تمام کاندید ها ، رسانه ها ، خبرگزاری ها ، قلم به دستان و ...خواهشمند هستم اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهند و از مطرح کردن دعواهای بی جهت و مطالبی که افکار مردم را مشوش و آنها را دچار اضطراب ، بدبینی و ناامید میکند پرهیز کنند.
من الله توفیق
سید مجتبی بنی هاشمی
9 بهمن 1402تاریخ انتشار : 9 بهمن 1402 11:38» اخبار مرتبط:

 • ابعاد شخصیتی سید محمد موحد
 • موج موحد خواهی همواره کهگیلویه بزرگ را فراگرفته به قلم دکترخدیجه ثنائیان ...
 • *انکار واقعیت مانع وقوع آن نیست*
 • موحد؛ مانیفست همه شمول*
 • سیاست مدار یا مردم دار؟کدام را انتخاب کنیم
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler