مشروح اخبار


» با حضور مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور بانوان مطرح شد:بانوان شاغل مجرد، وام ازدواج می‌گیرندرئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در جمع بانوان شاغل در این سازمان از اختصاص وام ازدواج برای مجردها خبر داد.

با حضور مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور بانوان مطرح شد

بانوان شاغل مجرد، وام ازدواج می‌گیرند
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در جمع بانوان شاغل در این سازمان از اختصاص وام ازدواج برای مجردها خبر داد.
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، سید علی معتمدی‌پور، در نشستی با حضور مدیرکل دفتر توسعه فعالیت های كشاورزی زنان روستایی و عشایری و مشاور وزیر در امور بانوان و سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری،  زنان این استان را شیرزن توصیف کرد و افزود: زنان در این استان پا به پای مردان در همه فعالیت‌ها نقش موثری دارند و این فعالیت‌های اجتماعی در حالی است که بنیان خانواده در استان ما از محکم‌ترین بنیان‌های خانواده در کشور است.
معتمدی‌پور، نقش زنان در بدنه جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد را نیز نقشی پررنگ و غیرقابل اغماض خواند و گفت: نگاه مدیریتی حاکم در این سازمان توجه جدی به جایگاه زنان است تا جایی که نخستین حکم انتصاب بنده در این سازمان، متعلق به زنان شاغل بوده و بعد از آن نیز چندین انتصاب در رده‌های بالای مدیریتی از میان زنان بوده است.
وی تصریح کرد: زنان کهگیلویه و بویراحمدی روزی در پشت جبهه‌ها در دفاع مقدس برای رزمندگان اسلام نان می‌پختند و حمایت می‌کردند و اکنون نیز در سنگر تامین امنیت غذایی در بخش کشاورزی و در جامعه زنان عشایری و روستایی نقش‌آفرینی می‌کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در پایان و بعد از شنیدن دغدغه‌های بانوان شاغل در خبری خوش از تخصیص ۴۹ فقره تسهیلات ازدواج برای ۴۹ خانم مجرد شاغل در این سازمان خبر داد که با استقبال آنها مواجه شد.تاریخ انتشار : 20 اسفند 1402, 20:04» اخبار مرتبط:

 • متولی بانوان کهگیلویه و بویراحمد، پای درددل زنان شاغل جهاد کشاورزی نشست /مدبرنژاد: پیگیر مشکلات کارمندان زن هستم
 • بانوان سرپرست خانواده در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و توانمند می‌شوند
 • اولین کنگره بانوان اثرگذار کهگیلویه و بویراحمد دهه فجر برگزار می‌شود
 • طرح بیمه زنان خانه دار در کارگروه بانوان و خانواده شهرستان کهگیلویه تشریح شد
 • سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  کد را وارد کنید: *
  عکس خوانده نمی‌شود


  نظرشما در مورد سیستم؟