مشروح اخبار
 » همزمان با سراسر کشور مردم دهدشت در راهپیمایی 22 بهمن خروشیدند

راهپیمایان دهدشتی با در دست داشتن تصاویر امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و همچنین تصاویر شهدای انقلاب بار دیگر شعارهای ضد استکباری خود را فریاد زدند.


مردم ولایت‌مدار دهدشت امروز و در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی خود را از سپاه ناحیه دهدشت آغاز و در میدان مرکزی شهرکرد هم جمع شدند تا بار دیگر با حضور دشمن‌شکن خود مشتی محکم به دهان استکبار و یاوه‌گویی آن‌ها زده باشند. 

امروز در راهپیمایی 22 بهمن دهدشت همه آمده بودند تا پیام رهبر خود را لبیک گفته و با حضور سبز خود نشان دهند که در همه حال پشتیبان رهبر و مقتدای خود هستند.

راهپیمایان دهدشتی با در دست داشتن تصاویر امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و همچنین تصاویر شهدای انقلاب بار دیگر شعارهای ضد استکباری خود را فریاد زدند.

حضور نوجوانان، جوانان، زنان و افراد کهنسال در این همایش ملی چشمگیر بود و مردم سلحشور دهدشت  با مشت‌های گره کرده و با حضور آگاهانه خود و سر دادن شعارهای ضد استکباری پایبندی خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی نشان دادند.

برگزاری ایستگاه‌های صلواتی توسط ادارات و پذیرایی از راهپیمایان نیز از دیگر حواشی این حماسه مردمی بود.

در ادامه این مراسم پس از قرائت قرآن و اجرای سرود توسط هزار دانش‌آموز دهدشتی رئیس ستاد هماهنگی دهه فجر شهرستان با تقدیر از حضور پرشور و فراموش نشدنی مردم دهدشت در این راهپیمایی ابراز داشت: این حضور نشان قدرشناسی مردم است و بار دیگر نشان داد که دشمنان ایران اسلامی در محاسبات خود دچار اشتباه شده‌اند.

سیدمحمد حسینی‌طلب خاطرنشان کرد: آمریکا و ایادی آنها بدانند که ملت سلحشور ایران زیر بار ظلم و جور آن‌ها نخواهند رفت.تاریخ انتشار : 22 بهمن 1391» اخبار مرتبط:

 • باز هم عشق حماسه آفرید/اختصاصی از فارس ،بوشهر وکهگیلویه وبویراحمد
 • حضور پررنگ مردم شیراز در 22 بهمن؛ همه آمدند
 • حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲بهمن نشانه شکست تحریم‌های غرب بود
 • حاشیه حضور هاشمی در راهپیمایی
 • دعوت از مردم ایران برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg