مشروح اخبار


» مهاجم سابق سرخ ها:بیرانوند از علی پروین و علی دایی بالاتر نیستمهاجم سابق سرخ ها درباره بیرانوند و فسخ قراردادش گفت: برای بازیکن در ایران هیچ تیمی بهتر از پرسپولیس پیدا نمی‌شود


جمشید شاه‌محمدی، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص فسخ قرارداد بیرانوند گفت: واقعاً بیرانوند بهتراست بعد از این قضیه‌ای که پیش آورد از ایران برود و توصیه اکید می‌کنم در ایران فوتبال بازی نکند چون اگر در ایران بخواهد به فوتبالش ادامه دهد حتماً هواداران پرسپولیس بلایی سرش می‌آورند. به همین دلیل حتماً توصیه می‌کنم بعد از این شاهکاری که به خرج داد دیگر در ایران نماند و به هر تیمی که دوست داشت تیمش را تغییر دهد.
مهاجم سابق پرسپولیس در ادامه افزود: دروازه‌بان‌هایی مانند بیرانوند اگر زمان عابدزاده بودند چه می‌کردند؟ باور کنید یک دقیقه بازی هم به آنها نمی‌رسید و شانس آوردند که دروازه‌بانی مانند عابدزاده نیست تا نتوانند جولان بدهند اما این رویه‌اش نیست و حتماً کسی که بشدت لطمه می‌بیند خود بیرانوند است و هیچ آسیبی به پرسپولیس نمی‌رسد. بیرانوند با اقدامی که کرده عملاً استرس را به تیم وارد و هواداران را واقعاً ناراحت کرده که این اصلاً به سود تیم نیست. واقعاً آزرده کردن هواداران و مردم نکته‌ای است که هیچ‌کس آن را برنمی‌تابد.

شاه‌محمدی درباره بیرانوند و فسخ قراردادش گفت: برای بازیکن در ایران هیچ تیمی بهتر از پرسپولیس پیدا نمی‌شود چون تنها در این تیم است که بیشترین محبوبیت را دارید و مردم شما را با همه وجود دوست دارند. باور کنید حتی بعد از دوران بازیگری هم محبوب دل مردم باقی خواهید ماند. بیرانوند از علی دایی و پروین و بسیاری دیگر از بزرگان که در پرسپولیس بودند، بزرگتر نیست. به همین دلیل خود شخص بیرانوند صدمه می‌بیند و محبوبیتش و همه چیز را به‌خاطر پول از دست می‌دهد.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1403, 06:35» اخبار مرتبط:

 • به بیرانوند بگویید هر جا دلش می‌خواهد برود؛ پرسپولیس بدون دروازه‌بان نمی‌ماند
 • بیرانوند با استقلال به توافق کامل رسید
 • شانس پرسپولیسی ماندن علیرضا بیرانوند بیشتر از قبل شده است
 • بیرانوندبالاخره پرسپولیسی شد
 • سایت کروات : کابوس رونالدو یقه ژاوی را هم گرفت/ جونم به این بیرانوند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  کد را وارد کنید: *
  عکس خوانده نمی‌شود


  نظرشما در مورد سیستم؟