مشروح اخبار


» جدیدترین قیمت خودروها داخلی و خارجی ؛ افزایش قیمت تا 25 میلیون تومانفارس نوشت: قیمت هر دستگاه پژو 206 تیپ 2 با 2 میلیون تومان افزایش نسبت به روزهای اخیر، به 39 میلیون تومان در بازار رسیده است.

همچنین قیمت پژو 206 تیپ 5 با رشد 2 میلیون تومانی به 43 میلیون تومان رسیده و پژو 206 تیپ 6 نیز با همین میزان افزایش، حدود 52 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

قیمت تندر 90 پارس خودرو مدل E2 نیز با رشد یک میلیون تومانی نسبت به روزهای اخیر، به 38 میلیون تومان رسیده است.

در مورد قیمت مگان نیز می‌توان به عرضه آن با قیمت 85 میلیون تومان در بازار اشاره کرد که تعیین نرخ 75 میلیون تومانی برای مگان تحویلی کارخانه باعث حفظ قیمت بالای آن در بازار شده است.

همچنین قیمت ماکسیما که اخیراً نرخ مصوب آن 20 میلیون تومان افزایش یافته، در بازار با رشد 2 میلیون تومانی به 117 میلیون تومان رسیده است. قیمت تیانا نیز که اخیراً نرخ مصوب آن 10 میلیون تومان افزایش داشته، در بازار رشد 6 میلیون تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر این خودرو 135 میلیون تومان معامله می‌شود.

افزایش تا 25 میلیون تومانی قیمت خودروهای خارجی

قیمت خودروهای خارجی نیز در بازار طی روزهای اخیر با افزایش همراه بوده به طوری که قیمت اپتیما با افزایش 10 میلیون تومانی، به 145 میلیون تومان رسیده و هر دستگاه مزدا 3 با رشد قیمت 25 میلیون تومانی، این روزها 130 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

قیمت مزدا 2 هم افزایش 14 میلیون تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر 75 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

افزایش قیمت سانتافه نیز در بازار 5 میلیون تومان بوده و در حال حاضر 170 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود. در مورد جنسیس نیز می‌توان به رشد 15 میلیون تومانی قیمت این خودرو در بازار و عرضه آن به قیمت 260 میلیون تومان اشاره کرد. رشد قیمت سوناتا هم در بازار طی روزهای اخیر 10 میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو 150 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1391 01:41» اخبار مرتبط:

 • پژو پارس ۵ میلیون تومان ارزان شد
 • جدیدترین قیمت طلا و ارز در بازار/قیمتها رو به افزایش گذاشت
 • پژو پارس 5 میلیون تومان گران شد
 • خودرو باز هم ارزان شد !!+ قیمت
 • فروش پژو ۲۰۷ و ویتارا با یک تا ۹ میلیون تومان افزایش قیمت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود