مشروح اخبار
 » نباید شور و نشاط اجتماعی تحت تأثیر سلایق شخصی قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارائه پیوست فرهنگی برنامه‌ها و طرح‌ها برای توسعه مناطق ضروری بوده که متأسفانه امروزه یکی از معضلات در توسعه مناطق نبود پیوست فرهنگی است.


 امین کمالوندی در جلسه شورای فرهنگ عمومی لنده با اشاره به نقش شوراهای فرهنگ عمومی اظهار کرد: کارهای فرهنگی در جامعه نیازمند هدایت و راهنمایی بوده که این شوراها آن را عهده‌دار هستند.

وی افزود: شوراهای فرهنگ عمومی یک اتاق فکر برای کارها و اقدامات فرهنگی لازم الاجرا در جامعه می‌باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است و باید توجه ویژه‌ای به مباحث فرهنگی و دینی جامعه داشته باشد.

کمالوندی با اشاره به وظایف شورای فرهنگ عمومی تصریح کرد: در جلسات باید مسائل مبتلابه جامعه مورد بررسی و از سایر موضوعات پیش پا افتاده خودداری کرد.

وی با بیان این‌که شوراهای فرهنگ عمومی راه‌‌های حل مسائل و معضلات را اتخاذ می‌کنند گفت: برای تصمیم‌سازی و اجرای تصمیمات شورا در جامعه باید حرف مردم را گوش و طبق درد دل آنها معضلات را شناسایی و برنامه‌ریزی کنیم.

این مسئول فرهنگی در استان افزود: ما در جلسات نباید به دنبال جمع کردن مسائل باشیم بلکه باید به دنبال حل مسائل حرکت کنیم.

وی با اشاره به فتنه 88 گفت: اگر در فتنه 88 به دنبال جمع کردن موضوع بودیم امروز امنیت و آرامش در جامعه وجود نداشت، شورای فرهنگ عمومی آن را ریشه‌یابی و حل کرد.

کمالوندی در ادامه با اشاره به دستور جلسه مبنی بر  تأثیر اعتیاد بر طلاق افزود: طلاق تلخ‌ترین حلال خداست که عوامل مختلف و متعددی در آن تأثیرگذار هستند.

وی یاد آور شد: این موضوع باید به صورت تخصصی و کاربردی بررسی شود تا اولاً زمینه‌های گرایش به اعتیاد و ثانیاً تأثیر متقابل اعتیاد و طلاق بررسی و مورد مطالعه قرار گیرد.

کمالوندی نبود پیوست فرهنگی در طرح‌ها و برنامه‌ها را یادآور شد و گفت: یکی از موضوعاتی که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد ارائه پیوست فرهنگی برنامه‌ها و طرح‌ها اعم از عمرانی و سازندگی تا فرهنگی و دینی بوده که متأسفانه امروزه یکی از معضلات در توسعه مناطق نبود پیوست فرهنگی است.

وی تصریح کرد: پیوست فرهنگی در کارهای عمرانی باید علاوه بر زیبایی شهرها حاوی پیام‌ها و نکته‌های آموزنده و تأثیرگذار بر جامعه باشد.

کمالوندی گفت: برای اجرای پیوست‌ها نباید شور و نشاط اجتماعی تحت تأثیر سلایق شخصی قرار گیرد.

وی افزود: شورای فرهنگ عمومی باید فرماندهی فرهنگی شهرستان‌ها را بر عهده داشته باشدتاریخ انتشار : 17 اسفند 1391» اخبار مرتبط:

 • برگزاری جشنواره شعر با عنوان هفته شعر زاگرس در کهگیلویه و بویراحمد
 • گچساران نیاز به تکان فرهنگی دارد
 • جامعه شفاف با انتشار اخبار تحقق می یابد
 • 790میلیون ریال به کانونهای مساجد کهگیلویه و بویراحمد اختصاص می یابد
 • کار فرهنگی در سخنرانی خلاصه نمی‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg