مشروح اخبار
 » جشنواره شعر زاگرس با معرفی برگزیدگان پایان یافت

راک نیوز-در مراسمی با حضور حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نمایندگان استان در مجلس و برخی مدیران استانی، از برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی شعر زاگرس تجلیل شد.


 

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد چهارشنبه شب در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: بیش از هفت هزار و 500 اثر از 648 شاعر از سراسر کشور به دبیرخانه چهارمین جشنواره سراسری شعر زاگرس واصل شد.

امین کمالوند افزود: پس از دو بار بازخوانی اولیه آثار، در نهایت بیش از دو هزار و 500 اثر برای ارزیابی هیئت داوران انتخاب شدند.

وی بیان کرد: در نهایت12 اثر در سه بخش آزاد، آئینی و بومی از سوی هیئت داوران به عنوان آثار برتر معرفی شدند.

کمالوند همچنین این جشنواره را یک حرکت جهادی عنوان کرد و گفت: حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در این جشنواره یکی از ویژگی های مهم چهارمین جشنواره شعر زاگرس است.

در پایان آرای هیئت داوران چهارمین جشنواره شعر زاگرس قرائت شد و طی آن در بخش شعر آیینی کلاسیک، قادر طراوت پور از یاسوج مقام اول را کسب کرد و علی بهرامی و عبدالحمید انصاری مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

در بخش شعر آزاد کلاسیک هم جایزه اول به کسی تعلق نگرفت اما پانتآ صفایی از اصفهان دوم شد و سید احمد حسینی از تهران و مرتضی خدایگان از لرستان مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در بخش شعر آیینی سپید هم هیچ شاعری موفق به کسب رتبه های اول و دوم نشد. در این بخش علی سلیمانی از همدان سوم شد و از فاطمه صداقتی نیا از یاسوج تقدیر به عمل آمد.

در بخش شعر آزاد سپید هم سید محمد امین جعفری از شیراز سوم شد و مرضیه طباطبایی از کاشان، مریم رحمانی از کرمانشاه و منیره رخشانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین جایزه ملی شعر زاگرس به حسن بهرامی شاعر و داستان نویس کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.تاریخ انتشار : 25 اسفند 1390 13:24» اخبار مرتبط:

 • برگزاری جشنواره شعر با عنوان هفته شعر زاگرس در کهگیلویه و بویراحمد
 • فر اخوان پنجمین جشنواره ملی شعر زاگرس
 • جشنواره سراسری شعر انقلاب وبرتری شاعره دهدشتی
 • تندیس انتظار در دست شاعره دهدشتی/فاطمه صداقتی نفر اول
 • جشنواره شعر زاگرس باحضور وزیر ارشاد در یاسوج برگزار می شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام