مشروح اخبار
 » رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند

وی خواستار رعایت اصل امانتداری، دفاع از حقوق شهروندان و صیانت از آرای مردم با اعمال دقیق قوانین و مقررات مربوطه در امر انتخابات شد و بر هماهنگی، حمایت وآمادگی کامل همه دستگاه های اجرایی با ستاد انتخابات در استان تاکید کرد.


استاندار کهگیلویه وبویراحمد در احکامی رییس ستاد و روسای شش گانه ستاد انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای های اسلامی شهر و روستا در این استان را منصوب کرد.
سید ˈحسین صابریˈ روز دوشنبه در این احکام ˈغلامعلی رضوانیˈ معاون سیاسی و امنیتی استاندار را به عنوان رییس ستاد انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

وی همچنین دراحکامی ˈ حمدالله مبشریˈ مدیرکل امور سیاسی و انتخابات را به عنوان جانشین ستاد انتخابات و رئیس کمیته ی اجرایی شهرستانها، ˈ محمدجعفر لرستانیˈ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار را نیز به عنوان رییس کمیته پشتیبانی و تدارکات انتخابات معرفی کرده است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین سید ˈرحمان زمانیˈ مدیرکل امنیتی و انتظامی را به عنوان رییس کمیته امنیتی و انتظامی ، سید ˈعلی علی پورˈ مشاور استاندار و مدیرحراست را به عنوان رییس کمیته استعلامات و حفاظت فیزیکی انتخابات خرداد سال جاری منصوب کرد.

وی ˈیوسف نجفیˈ مدیرکل فناوری اطلاعات را نیز به عنوان رییس کمیته فناوری اطلاعات و ˈغریب دین پرورˈ مدیرکل حوزه استاندار را به عنوان رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد دراحکام خود بر ضرورت برگزاری باشکوه انتخابات و تحقق زمینه مشارکت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کرده است.

وی خواستار رعایت اصل امانتداری، دفاع از حقوق شهروندان و صیانت از آرای مردم با اعمال دقیق قوانین و مقررات مربوطه در امر انتخابات شد و بر هماهنگی، حمایت وآمادگی کامل همه دستگاه های اجرایی با ستاد انتخابات در استان تاکید کرد.

به گزارش ، یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 24 خرداد 92 برگزار خواهد شد./ایرنا

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1392 04:41» اخبار مرتبط:

 • انتصاب در حوزه استانداری کهگیلویه وبویراحمد
 • اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستادانتخابات شهرستان کهگیلویه
 • تاریخ تشکیل هیئت های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشوراعلام شد
 • 820 نفر برای انتخابات شوراها در کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کردند
 • زمان شروع رسمی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : پنجشنبه در سراسر کشور تعطیل می شود
  چند رسانه ای